MARMARA SÜRÜCÜ KURSUNDA KORONA VİRÜS ÖNLEMİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

MARMARA SÜRÜCÜ KURSUNDA KORONA VİRÜS ÖNLEMİ

Bu haber 14 Mart 2020 - 12:41 'de eklendi ve 5.512 kez görüntülendi.

Dünyayı hızla etkisi altına alan korona virüs salgınında belediye ekipleri halkın yoğun olarak kullandığı ortamları, toplu ulaşım araçlarını dezenfekte ilaçları ile temizlerken, esnaflar da kendi işyerlerinde bireysel önlemlerini alıyor. Bu kapsamda Bandırma’nın en köklü sürücü kurslarından biri olan Marmara Kuş Cenneti Sürücü Kursunda da hem fiziksel mekanlar hem de eğitim araçları dezenfekte edildi.

Marmara Kuş cenneti Sürücü Kursu yetkilileri konu hakkında yaptıkları açıklamada ” Dünyamızı tehdit eden Corona Virüs ile ilgili olarak devletimizin ülkemizde almış olduğu bir dizi önlemler neticesinde ayın 30’una kadar tatil edilen Eğitim kurumumuz Marmara Kuş Cenneti Sürücü Kursu olarak işletmemizde çalışanlarımızın ve değerli Kursiyerlemizin daha güvenli bir şekilde eğitim alabilmeleri için ortak olarak kullandıkları wc çay ocağı ve Dershalerimiz ile Direksiyon eğitimi gördükleri araçlarımızın Dezenfekte ilaçlama işlemleri kurumumuz tarafından titizlikle yaptırılmıştır. Sizlerin sağlığı bizim Önceliğimizdir” dediler.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel