MARMARA OSB'DE ENERJİ ALTYAPISI'NIN TEMELİ ATILDI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

MARMARA OSB’DE ENERJİ ALTYAPISI’NIN TEMELİ ATILDI

Bu haber 03 Kasım 2022 - 10:14 'de eklendi ve 439 kez görüntülendi.

Bandırma’da kurulumuna devam edilen Marmara Yüksek Teknoloji ve Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ikinci dönem ilk müteşebbis heyet toplantısını gerçekleştirdi. 4 yıllık görev süresinin ardından II. Dönemin ilk Müteşebbis Heyet Toplantısı Bandırma Kaymakamı ve Müteşebbis Heyet Başkanı Engin Aksakal’ın başkanlığında Beyköy, Marmara OSB Yönetim Merkezinde gerçekleşti.

Toplantı öncesinde Heyet Üyeleri, Marmara OSB Enerji Altyapısı ve 3 adet Elektrik Dağıtım Merkezi Binasının Temel Atma Törenine katıldı. Temeli Atılan Enerji Merkezi ile 100 civarında Fabrikanın enerji altyapısının hazır hale getirileceği ifade edildi.

Toplantıya, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ni temsilen meclis üyeleri; Ceyhun Mırız, Kemal Kalyoncu, Balıkesir Sanayi Odasını temsilen; Hüseyin Baş ile OSB katılımcılarından oluşan sanayiciler katıldı.

Kaymakam Engin Aksakal’ın açılış konuşması ile II. Dönemin ilk Müteşebbis Heyet Toplantısı başladı. Mevzuat gereği Müteşebbis Heyet Başkan Vekilliği’ne ve Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Saadettin Çay tekrar seçilerek güven tazeledi. Müteşebbis Heyet tarafından onaylanan Marmara OSB Yönetim ve Denetim Kurulu Saadettin ÇAY – Yönetim Kurulu Başkanı, Mustafa Kılıç – Başkan Vekili, Mustafa Akar, Emre Acar, Ege Erboz, Denetim Kurulu Yasemin Ersöz ve Kaan Vacip Kömürcü’den oluştu. Toplantıda ayrıca OSBÜK Genel Kurulu temsilcileri ile Marmara OSB’nin iştirak şirketlerine de görevlendirmeler yapıldı.

Toplantı sonunda 2.Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilmesinden dolayı teşekkür konuşması yapan ve Marmara OSB’nin süreçleri ve gelinen son durumu özetleyen Yönetim Kurulu Başkanı Saadettin Çay; “Öncelikle kamuoyunun şunu çok iyi bilmesi gerekir ki, Marmara Organize Sanayi Bölgemiz vizyon ve misyonunda da açıkça tarif edildiği gibi, tüm canlı hayatına saygılı, çevreci kimliği, yüksek teknoloji ve kalite odaklı üretim anlayışı ile sektörlerindeki öncü kuruluşlarla bölgenin ve büyüyen Türkiye’nin sanayi atağına en üst düzeyde katkıda bulunacak, gelecek nesillere yaşanabilir ve sürdürülebilir bir sanayi bölgesi olacaktır ve bunun için çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. Ayrıca; Bölgemizin doğal güzellikleri ve ekolojik dokusunun hiçbir şeye feda edilemeyeceğini, bunun her şeyin üzerinde olduğunu vurgulayarak, Gelecek nesillere ve çocuklarımıza iftiharla bırakabileceğimiz bir Organize Sanayi Bölgesi inşa etmek en büyük amacımız olacaktır.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    casino siteleri slot siteleri
    fotos de mujeres hermosas en la playasister in law saves my marriagejulia osten viral video

    pet shopKedi mamasıKöpek maması