MAÇLARI 17 EYLÜL STADINDA 3 BİN 987 TARAFTAR İZLEYEBİLECEK - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

MAÇLARI 17 EYLÜL STADINDA 3 BİN 987 TARAFTAR İZLEYEBİLECEK

Bu haber 17 Temmuz 2021 - 13:16 'de eklendi ve 521 kez görüntülendi.

Bandırma Araba Servisi

13 Ağustos tarihinde başlayacak olan TFF 1. Ligi maçları için Bandırma 17 Eylül stadı hazır hale getirildi. 2020-2021 sezonunun sona ermesinin ardından bakım ve onarım çalışmalarına başlanan 17 Eylül stadında çalışmalar sona erdi.

Zemin çimlerinin değişmesi için zamanın çoktan geçmesine karşın İlçe spor Müdürlüğü 3 personeliyle çimlerin bakımlarını, gübrelemelerini ve yeni çim ekimlerini tamamladı. Çim bakımlarında kullanılmak üzere 850 Bin lira değerinde makineler alındı. Her gün 100 ton ile çimler sulanmaya devam ediyor. Stattaki tüm koltuklar yenilenerek sayımları yapılıp numaralama işlemleri bitirildi.

Saha kenarlarında kötü görüntüler oluşturulan kısım temizlenerek sentetik koşu pisti haline getirildi. Stada sıfır yeni skorboard takıldı. 190 protokol koltuğu, futbolcuların çıkış körükleri yenilendi.

Türkiye Futbol Federasyonunun yaptığı açıklamalara göre taraftarlar bu sene maçlara stadın %50 si kadar girebilecekler. Bandırma 17 Eylül Stadının toplam kapasitesi 12 bin kişi olmasına karşın Bandırmaspor yönetimi kale arkasındaki tribünü maçlarda kullanmayacağı açıkladığı için Pasalige 7 bin 974 kişilik kontenjan bildirildi. Bu açıklamalar doğrultusunda Bandırmaspor maçlarını 17 Eylül stadında 3 Bin 987 kişi takip edebilecek. Cemal ATABEY

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.