LOKMA SEKTÖRÜNDE LİDER MARKA : SULTAN LOKMACISI - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

LOKMA SEKTÖRÜNDE LİDER MARKA : SULTAN LOKMACISI

Bu haber 09 Şubat 2020 - 14:03 'de eklendi ve 605 kez görüntülendi.

Türkiye’nin birçok noktasında olduğu gibi Bandırma’da her geçen gün büyüyen ve yeni firmalara ev sahipliği yapan Lokma sektörü’nün tecrübeli firmalarından Sultan Lokmacısı, kendine has kaliteli, hijyenik hizmet anlayışı ve uygun fiyat politikası ile adından söz ettiriyor.
Bandırma’da 5 yıl önce faaliyete geçen ve her geçen gün artan müşteri portföyü ile sektörde liderliğe oynayan Sultan Lokmacısı 3 ekip ve 2 araçtan oluşan hizmet ağı ile gün boyunca Bandırma, Gönen, Manyas, Erdek, Edincik ve Çanakkale’ye kadar uzanan hinterland da hizmet vermeye devam ediyor.

Sultan Lokmacısı Sahibi Taner Sevim su,un,tuz ve maya’dan oluşan lokma’nın Türk halkı tarafından geleneksel bir yiyecek olduğunu ve hayır maksatlı olarak dağıtıldığını ifade ederek, “Vatandaşlarımız genelde cenazelerde, ölüm yıl dönümlerin de, işyeri açılışlarında lokma dökülmesini istiyorlar. Bandırma’da da sektör olarak işlerimiz iyi. Son olarak Erdek Ocaklar’da yıllardır ikamet eden ünlü sinema sanatçısı Ahmet Mekin’in eşi Şükran Kurteli Antalya’da tedavi gördüğü hastanede vefat etmişti. Bizde geçtiğimiz gün düzenlenen hayır lokmasında Şükran Hanım’ın ruhuna lokma dökümü gerçekleştirdik” dedi.

Günde 5- ile 10 çuval arası lokma döktüklerini ifade eden Sevim, “Firma olarak gerek bizlerin gerekse tüm çalışanlarımızın resmi evrakları tamam. Hijyen belgelerimiz, ruhsatımız eksiksiz. Faturalı çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine dayalı bir çalışma prensibimiz var.” Diye konuştu. Sevim, “bize ulaşmak isteyen vatandaşlarımız www.sultanlokma.com adresinden ya da 0542 561 86 04 nolu telefondan bizlere ulaşabilirler” dedi.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.