LİMAK ENERJİ, VERİMLİLİK VE TASARRUF BİLİNCİNİ YAYMAK İÇİN ENERJİ TİMLERİ İLE SAHADA - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

LİMAK ENERJİ, VERİMLİLİK VE TASARRUF BİLİNCİNİ YAYMAK İÇİN ENERJİ TİMLERİ İLE SAHADA

Bu haber 05 Haziran 2021 - 16:01 'de eklendi ve 1.620 kez görüntülendi.

Balıkesir’in yanı sıra Bursa,  Çanakkale ve Yalova’da 5 milyon kişiye hizmet veren Limak Enerji, ‘Enerji Danışmanım’ projesiyle enerjinin tasarruflu kullanılması konusunda farkındalık çalışmalarına devam ediyor. Müşterilerine indirimli tarifeler sunarak da bütçelerinde tasarruf etmelerini sağlayan şirket bugüne kadar müşterilerine 1 milyar TL’yi aşkın fayda sağladı.

Enerji Danışmanım Projesiyle enerjinin tasarruflu kullanılması konusunda vatandaşları bilinçlendirmeyi amaçlayan şirketin saha çalışması Edremit’te gerçekleşti. Limak Enerji ekibi, farklı sektörlerde hizmet veren iş yerlerini ziyaret ederek hem genel tasarruf önerileri hem de ziyaret edilen iş yerine özel verimlilik yöntemlerini aktardı. Limak Enerji ayrıca Edremit’teki enerji tüketimine ilişkin güncel verileri de paylaştı.

Limak Enerji Edremit Bölgesinde 11 işlem merkezi ile hizmet veriyor

Edremit Bölge Müdürlüğü ile Ayvalık, Burhaniye, Edremit, Gömeç ve Havran’da toplamda yaklaşık 290 bin müşteriye hizmet veren Limak Enerji’nin bölgedeki müşterileri, online kanala ilaveten 11 farklı noktadan işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Şirket, sanayi ve ticarethane abonelerine yıl boyunca hem indirimli hem de sabit fiyatlarla elektrik temin ederek pandemi sürecinde de rekabetçi ve indirimli fiyatlarla ticari hayatın destekçisi olmaya devam ediyor. Edremit’teki yatırımlarını aktif olarak sürdüren şirket, müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla 5 Müşteri İşlem Merkezi (MİM) ve 6 Yetkili İşlem Merkezi (YİM)  ile hizmet veriyor. Limak Enerji müşterileri, Müşteri İşlem Merkezleri dışında Yetkili İşlem Merkezlerinde de tahsilat başta olmak üzere abonelik, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifeler, fatura ödeme gibi birçok işlemini herhangi bir ek hizmet bedeli ödenmeden yapabiliyor.

Müşteriler ayrıca online.limakuludag.com.tr adresi üzerindeki Online İşlem Merkezi, 444 6 646 numaralı Çağrı Merkezi ve 0555 0 646 646 numaralı İşaret Dili Görüşme Hattından yararlanarak işlemlerini temassız olarak gerçekleştirebiliyor.

Edremit’te son 1 yılda 12 bin yeni abonelik işlemi gerçekleştirildi

Edremit Bölge Müdürlüğü ile 290 bin müşteriye hizmet veren Limak Enerji’nin abone sayısı da artmaya devam ediyor. Bölge Müdürlüğü’nün hizmet alanında yer alan ilçelerde son 1 yılda yaklaşık 12 bin yeni abonelik işlemi gerçekleştirildi.  Yaklaşık 7 bin 500 mesken, yaklaşık 4 bin ticarethane ve 2 sanayi kuruluşu ilk defa elektrik abonesi olurken; aynı dönemdeki taşınma sayısı ise 29 bin olarak gerçekleşti. Limak Enerji’nin bölgedeki abonelerinin yüzde 36’sını kadınlar, yüzde 64’ünü erkekler oluşturuyor. Abonelerin yaş dağılımında 60-65 yaş aralığı öne çıkarken, ilçede son 1 yıl içerisinde enerjinin en fazla tüketildiği ay ise Ağustos oldu. Limak Enerji’nin verilerine göre; Edremit’te enerjinin yüzde 58’i mesken, yüzde 27’si ticarethane, yüzde 13’ü sanayi ve yüzde 2’si tarımsal sulamada kullanılıyor.

Limak Enerji, indirimli tarifelerle müşterilerinin cebini rahatlatıyor

Şirket indirimli elektrikten faydalanabilecek müşterilerine çeşitli kanallardan ulaşarak, bilgilendirmelerde bulunmaya da devam ediyor. Şirketin Edremitli müşterileri online işlem ve çağrı merkezinin yanı sıra 11 farklı noktada yer alan işlem merkezine başvurarak da indirimli tarifelerden yararlanabiliyorlar. Müşterilerine indirimli tarifeler sunarak da ceplerini rahatlatan şirket, bugüne kadar indirimli elektrik ile müşterilerine 1 milyar TL’yi aşkın fayda sağladı.

Enerji Danışmanım ile elektriği tasarruflu kullanmak mümkün

Limak Enerji’nin Enerji Danışmanım Projesi kapsamında hazırlanan özel web sayfa-sında da elektronik aletlerin ne kadar enerji tüketimi yaptığı uygulamalı olarak göste-riliyor. Uygulama sayesinde vatandaşlar, kendi konut ve iş yerlerinde ne kadar enerji tükettiklerini hesaplayabiliyorlar. Vatandaşlar, ‘www.limakuludag.com.tr’ adresi üzerinden Enerji Danışmanım sayfasına ulaşarak, evlerinde kullandıkları cihazları adet, cihaz gücü, haftalık kullanım süresi ve sayısını kendi kullanım alışkanlıklarına göre belirlediklerinde, oluşacak enerji tüketimini ‘kWh’ cinsinden hesaplayabiliyor ve faturalarına etki edecek tutarı görebiliyor. Evde kullanılan tüm cihazlar için bu değerler girildiğinde, ortaya aylık fatura tutarı çıkıyor. Buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyaların, televizyon gibi elektronik eşyaların enerji tasarrufunun nasıl yapılacağı gibi konular hakkında detaylı bilgiye de ulaşabiliyorlar.

&nbps

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.