LGS VE YKS SINAVLARINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE BAŞARI BELGELERİ VERİLDİ - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

LGS VE YKS SINAVLARINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE BAŞARI BELGELERİ VERİLDİ

Bu haber 21 Eylül 2022 - 15:12 'de eklendi ve 294 kez görüntülendi.

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı ( YKS ) ve Liselere Geçiş Sistemi Sınavlarında ( LGS )2021-2022 eğitim yılında Bandırma’da ilk 10 derecede yer alan öğrenciler başarı belgeleriyle ödüllendirildiler. Okullarında eğitim gören öğrencilerin yerine başarı belgelerini aileleri aldı.

Ödül töreninde öğrenciler adına Bensu Tümen, veliler adına da Sağlık Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. İbrahim Tümen kısa birer teşekkür konuşması yaptılar.

Başarıyı İzleme ve Geliştirme projesi kapsamında sınavlarda başarı elde öğrencilerin ödül aldığı törende konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan “ 2021-2022 eğitim yılı çok verimli geçti. Öğrencilerimiz büyük başarılar elde ederek çok iyi okullara girmeye hak kazandılar. Sadece akademik başarıları hedeflemeden sosyal ve kültürel alanlarda da başarılar elde ettik. Tüm okullarımız da kütüphaneler oluşturduk. Son 10 yılda Bandırma’da 480 derslik açılırken, 7 yeni özel açıldı. Şehrimiz bir eğitim şehrine dönüştü. Ben kendimi çok şanslı görüyorum. Zira çok kaliteli bir öğretmen kadrosuna sahibim. Geçen yıl 20 ilçe arasında LGS sınavlarında Bandırma birinci sırada yer aldı. YKS sınav sonucunda da 480 öğrencimiz üniversiteye yerleşme başarısı gösterdiler.

Bu sonuçlarda büyük pay sahibi ailelerimize teşekkür ediyorum. Bir teşekkür de Kültür Eğitim Vakfına ( KEV ) etmek istiyorum. Eğitimin ihtiyaçlarını karşılama noktasında Kültür eğitim Vakfının büyük yardımlarını görüyoruz. “ Dedi.

Konuşmaların ardından öğrenci ve velilere başarı belgelerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan ve Şube Müdürü Sercan Nayır verdiler.

LGS sınavında ilk 10 sırada yer alan öğrenciler; Eymen Ustabaş – Ekin Kayaş – Efe Nom – Eylül Tetik – Kerem Demirhan – Ceyhun Ceyhan – Efe Zan – Osman Özgenç – Bahar Özçelik – Emir Kunt

YKS sınavından ilk 10 sırada yer alan öğrenciler; Ataberk Şeker – Faruk Eryılmaz – Bensu Tümen – Canbey Kıran – Emre Gürsel – Zeynep Eren – Safiye Varyemez – Rana Yılmaz – Berkay Cansever – Eren Yılmaz

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .