League of Legends Oyununda Nasıl Lig Atlarım - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

League of Legends Oyununda Nasıl Lig Atlarım

Bu haber 11 Haziran 2020 - 22:38 'de eklendi ve 55.756 kez görüntülendi.

League of Legends Oyununda Nasıl Lig Atlarım?

League of Legends oyunu günümüzde çok rağbet gören ve en çok oyuncu kitlesi olan oyunlardan biri olmayı günümüzde halen daha sürdürmektedir. Bunun beraberinde rakiplerin kendileri arasında bir rekabete girip liglerinin kıyaslanması da ortaya çıkıyor. Bu da çoğu zaman insanların başına bir dert olabiliyor. Çünkü kendi seviyenizde olmadığını düşündüğünüz takım arkadaşlarınız size oyunu tamamen zindan edebiliyor. Oyun içerisinde lol boost hizmeti alarak bunun avantajı ile kendinizi sizin seviyenizde olan kişilerle eşleştirebilir ve kafanızı rahat ettirebilirsiniz. Dereceli maçlar çoğu League of Legends oyuncusunun en çok zorlandığı maçlardan oluşuyor. Maalesef takım içi ve rakip ile rekabet çok yoğun gerçekleşiyor. Burada iradesi ve inancı daha güçlü olanın kazandığına emin olabilirsiniz.

Peki ya bu ligler nedir?

Oyun içi hesabımız 30 level’ e ulaştığında dereceli oyunlara girmeye hak kazanıyoruz. Dereceli oyunlar Tek/Çift ve Esnek olarak ikiye ayrılıyor ve her ikisinin de ayrı derecelendirmeleri oluyor. Demir 4 Ligi en alt seviye lig ve Şampiyonluk ligi en yüksek lig seviyesidir.

Liglerimiz ve kötüden iyiye sıralaması şunlardır: DEMİR, BRONZ, GÜMÜŞ, ALTIN, PLATİN, ELMAS, USTALIK, GRANDMASTER, ŞAMPİYONLUK

Ligler genellikle 4 bölümden oluşmaktadır Örneğin:  Altın 4, Altın 3, Altın 2, Altın 1.

League of Legends Nasıl Rank Yükselirim?

30 Level olup dereceli maçlarımıza girdiğimizde 10 maç atmamız isteniyor. Dereceli olarak 10 maçı attıktan sonra bizi bir lige yerleştiriyorlar fakat bu lig kalıcı değil. Yani oyunlarınızı kazanarak ligleri atlamanız gayet mümkündür.

Örneğin: Demir 4 Liginde oynuyorsunuz ve 0 LP ile başlıyorsunuz. Demir 3 ligine geçiş için 100LP kazanmanız gerekiyor fakat 100LP yi kazandıktan sonra 3 maçlık bir seriye giriyorsunuz. Bu seride 3 maçın en az 2 sini kazanmanız gerekiyor. Örneğin: Demir 1 den Bronz 4 e geçiş sağlarken Demir 1 100LP ye ulaştığınızda 5 maçlık seriye çıkıyorsunuz ve en az 3 maçı kazanmanız gerekiyor. Oyun sonu eğer kaybettiyseniz LP düşüşleri yaşayabilirsiniz hatta lig düşüşü bile yaşayabilirsiniz.

Unutmayın oyun kaybettikçe kazandığınız LP sayısı oldukça düşecektir. Hizmetlerimiz profesyonel oyuncularımız tarafından yapılmakta olup hesabınızın uzi boost güvencesiyle istediğiniz seviyeye getirmeyi sağlıyoruz. 7/24 Bize ulaşım sağlayarak siz oyuncularımızın aklına takılan sorunları için çözümler sağlıyoruz. Bizler sizlerin oyunlardan daha fazla zevk almanız için çalışıyoruz.

 

 

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.