KUŞCENNETİ BUGÜNLERDE BAMBAŞKA - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

KUŞCENNETİ BUGÜNLERDE BAMBAŞKA

 Bahar aylarında Manyas'taki Kuş Cenneti'ne gelen göçmen kuşlar, havaların soğumasıyla sıcak ülkelere göç etmeye başladı. Kuş Cenneti çevresinde çalışma yapan fotoğraf sanatçıları da göçmen kuşların o anlarını görüntüledi. 
Flamingolar, pelikanlar, balıkçıllar, şahin, doğan, kartal gibi yırtıcı kuşlar Bursa'dan bölgeye giden Doğader Fotoğraf Kulubü üyeleri tarafından görüntülendi. Fotoğraf sanatçısı ve eğitmen Orhan Turhan önderliğinde Manyas Kuş Cennetine fotoğraf çekim gezisi düzenledi. Birbirinden ilginç karelerle tabi hayatı fotoğraflayan üyeler yeni güzellikleri de keşfettiler. Doğader fotoğraf eğitmeni Orhan Turhan, çevre kirliliği, sera gazları, atıklar, küresel mevsim değişiklikleri ile her geçen gün yaşam alanları zorlaşan kuş türlerinin yok olmaması için çalıştıklarını belirterek, "Objektiflerimizi bu güzelliklere çevirdik. Doğal güzelliklerin ve canlıların yok olmaması için dernek olarak elimizden geleni yapıyoruz. Üyelerimize de çevre bilincini aşılamanın yanında fotoğraf sanatıyla ilgili bilgiler veriyoruz" dedi.
Nisan ayında Manyas'a gelen binlerce kuş, eylül ayı sonunda havaların soğumasıyla sıcak ülkelere göç ediyorlar.AW200741
AW200741
Bu Fotoğraf 68.452 kez görüntülenmiştir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BU AY ÇOK OKUNANLAR

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .