KURBAN KAMPANYASINI İLÇE KAYMAKAMI YAZAR BAŞLATTI - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

KURBAN KAMPANYASINI İLÇE KAYMAKAMI YAZAR BAŞLATTI

Bu haber 07 Temmuz 2020 - 9:38 'de eklendi ve 1.079 kez görüntülendi.

 

Kızılay Bandırma Şubesinin başlattığı kurban kampanyasına ilk destek veren İlçe Kaymakamı Günhan Yazar oldu. Bandırma’da Kızılay’ın Onursal Başkanı olduğu İlçe Kaymakamı Günhan Yazar, Kızılay’ın Bandırma’da güzel hizmetlere imza attığını belirterek “Bir kurban bağışı ile kurban kampanyasını başlatıyorum. “Dedi.

Kızılay’ın Pandemi sürecinde Vefa grubu içinde çok güzel hizmetler verdiğini belirten Yazar “Bu süreç de 2 Bin 450 ihtiyaç sahibine ulaşarak onların ihtiyaçlarını karşılayan Kızılay’ın başlattığı kurban kampanyasını 1 kurban bağışı yaparak başlatıyorum. Kızılay sadece ülkemizde değil Dünya’nın birçok noktasında ihtiyaç sahiplerine elini uzatıyor. Bu vesile ile Bandırma’da yaptığı hizmetler dolayısıyla Şube Başkanı Halil Özümüt nezdinde tüm Kızılay çalışanlarını ve gönüllülerini kutluyorum.

Kampanyaya verdiği destekten dolayı İlçe Kaymakamı Günhan Yazar’a teşekkür eden Kızılay Şube Başkanı Halil Özümüt “Sayın kaymakamımız aynı zamanda bizim onursal başkanımızdır. Her zaman bizim yanımızda olarak devletimizin gücünü bizlere hissettiriyor. Başlattığımız kurban kampanyasında yurt içi kurban fiyatımız bin elli, yurt dışı kurban fiyatımız ise 850 liradır. Tüm hemşehrilerimizi başlattığımız kurban kampanyasına katılmaya davet ediyorum.” Dedi.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.