Kurban Bayramında tatil 9 GÜN! - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

Kurban Bayramında tatil 9 GÜN!

Bu haber 30 Eylül 2013 - 19:27 'de eklendi ve 1.978 kez görüntülendi.

bayram-tatili-9-gun-22082011214910

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında önemli açıklamalar yaptı. Arınç, 4 Ekim’de süresi dolacak Suriye tezkeresinin Bakanlar Kurulu’nda imzalandığını ve 3 Ekim günü TBMM’de görüşüleceğini söyledi. Arınç, demokratikleşme paketiyle ilgili diğer siyasi partilerin görüşlerini merakla beklediklerini belirtti.

KURBAN BAYRAMINDA 9 GÜN TATİL

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç 14 Ekim pazartesi gününün tatil ilan edildiğini ve Kurban Bayramı’nda 9 gün tatil olacağını açıkladı. Başbakan Yardımcısı Arınç ayrıca bayram tatili boyunca köprü ve otoyol geçişlerinin ücretsiz olacağını belirtti. Arınç, Kurban Bayramı tatili öncesinde arefe günü, kamu personelinin yarım gün idari izinli sayılacağını söyledi.

Arınç’ın açıklamalarından satır başları:

“Siyasetçiler bugün açıklanan Demokratikleşme Paketi için ne diyeceklerdir? Meslek odaları neler söyleyecekler hemen hemen bir çok konuya sizler vakıfsınız. Eğer peşin olarak yapılacak olanlara karşı çıkarsanız mahcup duruma düşebilirsiniz. Burada konuşulan hususlara bir kişi peşin hükümlü olduğu için karşı çıkabilir. Beklentisi karşılanmadığı için karşı çıkabilir. Ya da siyasi olarak karşı çıkılabilir.

Pakette şunlar şunlar var diyerek doğru ve yanlışları söyleyenlere şimdiden teşekkür ederiz. MHP yarıntı toplantısında Genel Başkan düzeyinde açıklama yapacaktır. Merakla bekliyoruz. Ancak bugün başkan vekili PKK’nın isteğiyle paketin açıklandığını söylüyor. Çelişkiye bakar mısınız? BDP tarafından ise içi boştur. Bizim için değerli olan halkımızın ne dediğidir. Şuana kadar aldığımı haber şudur: Türkiye’nin bütün illerinde halkın nabzı tutulmuştur. Yüzde 75 olumlu karşılanmıştır Yüzde 25’in içinde kısmi eleştiriler. Bu konuda sorusu olan herkesi muhatap olarak söylüyorum. Başbakanımız net olarak şunu söyledi. Bu bir süreçtir. 11 yıldır attığımız adımlara ilaveten bunları yapacağız. Yarın başka adımlar atabiliriz demiştir.

Başbakan Yardımcımı Bekir Bozdağ’ın başkanlığında Alevi vatandaşlarımızla ilgili çalışmalarımız henüz tamamlanmadı. Talepleri çözmeye ve halletmeye çalışıyoruz. Madem ki süreç bitmemiştir yarını beklemek varken, bardağın dolu tarafından görmeden yüzde 10’luk varsa boş kısmı hakkında konuşmayı doğru bulmuyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .