KULÜBE DESTEK İÇİN AİDATLARINIZI YATIRIN - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

KULÜBE DESTEK İÇİN AİDATLARINIZI YATIRIN

Bu haber 16 Haziran 2020 - 12:04 'de eklendi ve 2.393 kez görüntülendi.

 

Bandırmaspor Kulübü Yönetim Kurulu yaptığı açıklama ile üyeleri 2020 yılı aidatlarını ödemeye davet etti.

Değerli Bandırmaspor Genel Kurulu Üyelerimizin dikkatine diyen Bandırmaspor Yönetim Kurulu “Pandemi döneminde zorunlu olarak dünya genelinde yaşanılan kısıtlamalar ve ülke genelinde oluşan ekonomik daralma kulübümüzü de maddi anlamda sıkıntıya sokmuştur. Bu sebeple bağış kampanyalarımız ile taraftarımızdan ve şehir kurumlarımızdan destek istenmiş olup bağış kampanyamız hala devam etmektedir.

Ayrıca tüzüğümüz gereği üyelerimizin yıllık olarak ödeme zorunda olduğu üyelik aidatları da Bandırmaspor için önemli bir gelir kaynağıdır.

04 Ekim 2019 tarihinde genel kurul üyelerimize yaptığımız aidat ödeme duyurusu kapsamında; üyelik haklarının devam etmesi , bu zor dönemde kulübümüze maddi destek sağlamak ve üye yükümlülüğünü yerine getirmek için 2019 yılı üyelik aidatlarını 23 Haziran 2020 Salı, 2020 yılı üyelik aidatlarını da yıl sonuna kadar yatırmaları gerekmektedir. Üyelik aidatlarımız 120 TL dir.” denildi.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel