KONGREYE 27 MİLYON LİRA BORÇLA GİDECEĞİZ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

KONGREYE 27 MİLYON LİRA BORÇLA GİDECEĞİZ

Bu haber 10 Şubat 2021 - 14:42 'de eklendi ve 2.637 kez görüntülendi.

Bandırmaspor Başkanı düzenlediği basın toplantısında gündeme ait konulara açıklama getirdi. Asbaşkan Adem Yılmaz, 2. Başkan Gürel Soylu ve Basın Sözcüsü özel Aydın’ın katıldığı basın toplantısında Kulüp Başkanı Onur Göçmez, mayıs ayında gerçekleşecek genel kurula yaklaşık 27 milyon lira borçla gidileceğini ifade etti.

İstanbulspor maçıyla beraber takımın yine yükselişe geçeceğini söyleyen Bandırmaspor Kulüp Başkanı Onur Göçmez “Önümüzdeki İstanbulspor, Eskişehirspor ve Keçiören maçlarından 9 puan bekliyoruz. Akhisar maçı tam bir şans maçıydı. Ancak Samsun’da etkisiz kaldık. Bu futbol bize yakışmadı. İstanbulspor maçında İshak sarı kart, Anıl’da kırmızı kart cezalısı. Traore’de süresiz olarak yönetim kurulu kararıyla kadro dışı kaldı. Hiç kimsenin aile ortamını bozmasına izin vermeyiz.”

GEÇMİŞ DÖNEMİN 6 MİLYON BORCUNU ÖDEDİK

Yönetim kurulu olarak geçmişten gelen borçları ödemeye devam ettiklerini belirterek konuşmasına devam eden Göçmez “Geçmiş dönemden futbolculara ait olan 5,9 Milyon lira borcu yönetim kurulu olarak ödedik. Bu dönemde futbolcularımıza 10 milyon lira ödeme gerçekleştirdik. Personel maaşlarına %12 zam yaptık. Artık maaşlar 2 ay geriden gelmiyor. 1,7 milyon futbolculara prim ödemesi yaptık. Geçmiş dönemlere nazaran alt yapıya %50 oranında daha fazla yatırım sağladık. Alt yapımıza Edincik tesislerimizi kazandırdık. Geçmiş dönem alınan kredilerinde %40’ını ödedik. 6 Milyon lira borcu kapatarak Spor camiasında örnek gösterilen bir kulüp haline geldik.”

YÖNETİM KURULUNUN 16 MİLYON LİRA ALACAĞI VAR

Genel Kurulda göreve geldikleri zaman kulübün 25 Milyon lira borcu olduğunu belirten Kulüp Başkanı Onur Göçmez “25 Milyon olan borç bugün itibari ile 27 Milyon liraya yükseldi. Kulübün ve futbol takımımızın geldiği noktaya dikkate alırsak geldiğimiz noktanın çok iyi bir nokta olduğunu görürüz. Bu borcun 16 milyon lirası bana ve yönetim kurulu üyelerine olan borçtur.

BAŞKANLIK PARA KAZANMA DEĞİL HİZMET MAKAMIDIR

Bizden öncede yöneticiler kulübe para verdiler. Bandırmaspor Kulüp Başkanlığı para kazanma değil, hizmet makamıdır.  Bu yüzden başta ben olmak üzere görevi teslim ettiğimiz zaman alacağımızın bir kısmını Bandırmaspor’a bağış olarak bırakacağız. Bu kişilere göre değişecek.

Oluşturduğumuz aile ortamı bozulmaz ise 5 yıl içinde süper ligde oynarız. Eğer bu aile ortamı bozulursa 3 yıl içinde amatör lige geri döneriz.” Dedi.

 

 

 

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.