KIZILAY’DAN SPORCU ÖĞRENCİLERE MALZEME DESTEĞİ  - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

KIZILAY’DAN SPORCU ÖĞRENCİLERE MALZEME DESTEĞİ 

Bu haber 21 Ocak 2021 - 14:55 'de eklendi ve 378 kez görüntülendi.

İlçe Spor Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren öğrencilere Kızılay Bandırma Ve İzmir Şubeleri ortaklaşa malzeme desteğinde bulundular. Malzeme dağıtım törenine İlçe Spor Müdürü Hüseyin Elüstü, Kızılay Şube Başkanı Halil Özümüt, öğrenciler ve aileleri katıldılar.

Şehir Gazetesine konuşan İlçe Spor Müdürü Hüseyin Elüstü “İlçe Spor Müdürlüğü bünyesinde spor yapan öğrencilerimize Kızılay İzmir ve Bandırma şubeleri malzeme yardımında bulundular. Bu kış şartlarında öğrencilerimizin daha rahat spor yapabilmesini sağlayacak malzemeler için herkese teşekkür ediyorum.”

Yardımlar hakkında açıklama yapan Kızılay Şube Başkanı Halil Özümüt “Kızılay İzmir şubesi ile ortaklaşa spor yapan öğrencilerimize destek olmak amacıyla bu yardım kampanyasını gerçekleştirdik. 50 öğrencimize ayakkabı, bot, mont, pantolon gibi giyeceklerin olduğu yardım paketlerini dağıttık. Belli zaman aralıklarıyla böylesi sosyal yardım projelerimize devam edeceğiz. Bu yardım kampanyasına katılan, bize destek olan Kızılay İzmir Şube Başkanı Kerem Fahri Baykal’a teşekkür ediyorum. “Dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.