KIZILAY BELEDİYEYE DESTEK VERECEK - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

KIZILAY BELEDİYEYE DESTEK VERECEK

Bu haber 23 Mart 2020 - 13:04 'de eklendi ve 1.626 kez görüntülendi.

Tüm Dünya’yı etkisi altına alan Korona virüs tehdidi karşısında kurumlar üzerine düşen sorumluluklar çerçevesinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar. Bu kapsamda Kızılay Bandırma Şubesi de ihtiyaç sahiplerinin evlerine yemek götürmeye ara vermediler.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Kızılay Bandırma Şube Başkanı Halil Özümüt ” 30 haneye her gün sıcak yemek götürmeye devam ediyoruz. Yaklaşık 60 kişi bu hizmetten yararlanıyorlar. Virüs nedeniyle risk kapsamındaki personelimize izin versek de yemek dağıtımında herhangi bir aksaklık yaşanmayacak.

Kızılay olarak rutin yardımların yanı sıra ihtiyaç halinde Bandırma Belediyesine destek olmak için programlarımızı gözden geçiriyoruz. evden çıkmayan ihtiyaç sahiplerinin başvuruları arttığı takdirde belediye ekiplerine destek vereceğiz.”Kızılay Bandırma Şube Başkanı Halil Özümüt özellikle risk grubu içinde bulunanların evden çıkmamalarını konusunda çağrıda bulunurken sık sık ellerin sabunla yıkanmasını istedi.

 

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel