KİSPETİMİZİ GİYDİK ER MEYDANINA ÇIKTIK - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

KİSPETİMİZİ GİYDİK ER MEYDANINA ÇIKTIK

Bu haber 17 Eylül 2022 - 9:31 'de eklendi ve 504 kez görüntülendi.

MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt, 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimleri için kispetimizi giydik. Büyük Türk Milleti ile salâvatlaşıp er meydanına çıktık dedi.

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatı ve Genel Merkezimizin programları kapsamında her bölge ilinde yapılacak olan 2023’e Doğru Aday Belli Karar Net açık hava toplantılarının ikincisinin Bursa’da gerçekleştirildiğini söyleyen MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt “İlkini 4 Eylül günü Sivas’ta yaptığımız açık hava toplantılarının ikincisini 11 Eylül günü Bursa’da Gökdere Meydanında yaptık. Toplantımıza Balıkesir, Çanakkale, Yalova, Bilecik ve Bursa il teşkilatları ile ilçe teşkilatları iştirak etti. Artık 2023 Haziran ayında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için MHP Genel Merkezi ve il ve ilçe teşkilatları olarak hazırız.

Bir kısım medya anketçilerinin öngörmesinin aksine MHP’nin Türk Milletinin teminatı olduğunu Bursa toplantısındaki kalabalıklar bir kez göstermiştir. Bandırma teşkilatı olarak Kadın Kollarımız, Ülkü Ocakları ve parti üyelerimiz ile 6 otobüs olarak toplantıya katkı sağladık. Biz MHP olarak diyoruz ki, adayımız belli kararımız nettir. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır.”

Kararlarının net olduğunu bir kez daha ifade eden MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt  “2023 seçimleri için MHP olarak kispetimizi giydik. Büyük Türk Milletiyle salâvatlaşıp er meydanına çıktık. Peşrevimizi çekiyoruz, ancak çıktığımız er meydanında hala karşımızda bir rakibimiz yok.

PKK’nın siyasi uzantısı olan HDP’nin desteklediği altlı masaya Türk Milletinin teveccüh göstermeyeceğine ve Türk devletini teslim etmeyeceğine inanıyoruz. 2023 Haziran ayında Milli Devlet, Güçlü İktidar anlayışı ile tam bağımsız Türkiye için halkımız Cumhur ittifakı için oy kullanacaktır.” Dedi.

Bursa açık hava toplantısına katılanlara teşekkür eden MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt, alanları dolduran Türk Milleti MHP’ye sahip çıkmaya devam ediyor dedi.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .