KISITLAMAYA UYMAYAN 286 KİŞİYE CEZA KESİLDİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

KISITLAMAYA UYMAYAN 286 KİŞİYE CEZA KESİLDİ

Bu haber 02 Haziran 2020 - 9:25 'de eklendi ve 1.172 kez görüntülendi.

 

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge sonrasında sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan vatandaşlara cezalar yazıldı. Balıkesir’de uygulama yapan polis ve jandarma ekipleri kurallara uymayan kişilere para cezası yazdı.

Belirli şartlar dışında Balıkesir’in de aralarında olduğu 15 kent için sokağa çıkma kısıtlaması getirilmişti. Getirilen kısıtlamalar kapsamında işi olmadığı halde sokağa çıkanlara polis ve jandarma tarafından uygulama yapıldı.

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından il genelinde 30-31 Mayıs tarihlerinde yapılan uygulamalarda kurallara uymayan 286 kişiye 392, 789 ve 3180 Türk Lirası arasında değişen miktarlarda idari para cezası kesildi.

Sokağa Çıkma Kısıtlamaları Devam Ediyor.

Kovid -19 salgını ile mücadesi kararlı bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda uygulamaya konulan diğer tedbirler ile birlikte, 65 yaş üstü veya kronik rahatsızlığı bulunan ya da 18 yaş altındaki vatandaşlarımızın sokağa çıkma kısıtlamaları (istisnalar ve belirtilen günler hariç) aynı şekilde devam etmektedir.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel