KILKIŞLI: SİYASET SENARİSTLERİ ÖNCE ADAY OLMAYI BAŞARSINLAR

KILKIŞLI: SİYASET SENARİSTLERİ ÖNCE ADAY OLMAYI BAŞARSINLAR

ABONE OL
15 Kasım 2023 10:24
KILKIŞLI: SİYASET SENARİSTLERİ ÖNCE ADAY OLMAYI BAŞARSINLAR
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırmaspor ve Ticaret Odası eski başkanlarından Mehmet Kılkışlı Şehir Gazetesine yaptığı açıklamalarda 31 Mart yerel seçimlerinin giderek yaklaştığı şu günlerde adının asla bir arada kullanılamayacağı  bir parti ile gündeme getirilmek istendiği ifade etti.

8 sene boyunca Bandırmaspor başkanlığı ve yaklaşık 10 yıl boyunca da Ticaret Odası Başkanlığını yürüttüğünü belirten Mehmet Kılkışlı “ Bu zaman diliminde asla başkanlığını yaptığım kurumlara siyaseti sokmadım. Sokulmasına da izin vermedim. Ancak her yerel seçim öncesinde adım Belediye Başkanlığı için gündeme getirildi. Ben ise siyasete girmeyi hiç düşünmedim. “ dedi.
Yaklaşan 31 Mart yerel seçimleri öncesinde de aynı senaryonun gündeme getirildiğini belirten Kılkışlı “ Ancak bu dönem tuhaf bir şekilde adım daha önce hiç anılmayan bir parti ile gündeme getirilmeye çalışılıyor. Buna bir anlam vermem ise olası değil. Bu haberlerin kim ya da kimler tarafından servis edildiğini bilmesem de tahmin etmem çok zor olmasa gerek. Bu haberleri basına sızdırma gayretinde olanlar önce kendi adaylıkları için gerekli çalışmaları yapsınlar. Siyaset senaristleri kendi partilerinde aday olabilmeyi başarsınlar sonra başka senaryolar peşinde koştursunlar. Bugüne kadar siyaset yapmadım. Yapmak istersem bile birkaç kişinin spekülasyonlarına ihtiyacım olmaz. Bu kararı bir gün alırsam kendim irademle alırım ve çıkıp aslanlar gibi kamuoyu ile paylaşırım. “ Dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.