KILIÇDAROĞLU'NA ZEYTİN TABLOSU HEDİYE ETTİ - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

KILIÇDAROĞLU’NA ZEYTİN TABLOSU HEDİYE ETTİ

Bu haber 09 Haziran 2022 - 13:00 'de eklendi ve 448 kez görüntülendi.

Bandırma Belediyesi Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis Üyesi Fatma Sibel Karabacakoğlu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na bir ziyaret gerçekleştirdi. Yapılan ziyarette Karabacaoğlu, Kılıçdaroğlu’na gündemle ilgili bilgilendirme yaptı ve Güney Marmara yöresini temsilen üzerinde zeytin ağacı bulunan bir tablo hediye etti. 

CHP Bandırma Belediye Meclis Üyesi Fatma Sibel Karabacakoğlu, Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. CHP Genel Merkezi’ne giderek Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmelerde bulunan Karabacakoğlu, Bandırma ve bölge siyaseti, sorunlar ve çözüm önerileri konusunda Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile verimli bir görüşmede bulundu. Görüşmenin sonunda Karabacakoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na özel yapım bir tablo hediye etti. Bölgenin önemli geçim kaynakları arasında bulunan zeytin ağacının figüre edildiği tabloyu hediye eden Karabacakoğlu, TBMM’de de CHP Balıkesir Milletvekillerine ziyaretlerde bulunarak görüşmeler gerçekleştirdi. Karabacakoğlu yaptığı açıklamada, “Danıştay’da İstanbul Sözleşmesinin iptaline karşın görülmeye başlanan davaları Kız Çocukları Derneği (KIZÇODER ) olarak takip ettik. Daha sonra ise TBMM’de CHP Balıkesir Milletvekillerimiz ile ve CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile bir görüşme gerçekleştirdik. Yoğun bir program sonrası da Bandırmamıza dönüş yapıyoruz. Verimli görüşmeler oldu” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .