KIBRIS GAZİLERİ MADALYALARINA KAVUŞTU - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

KIBRIS GAZİLERİ MADALYALARINA KAVUŞTU

Bu haber 13 Şubat 2020 - 10:49 'de eklendi ve 465 kez görüntülendi.

Geçen ay Gönen’de yapılan törene katılamayan Kıbrıs gazileri madalyalarını İlçe Kaymakamı Günhan Yazar’ın elinden aldılar. Hayatta olan 15 Kıbrıs gazisi ile vefat eden gazi yakınları kahvaltıda bir araya geldiler. Madalya takdim törenine İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Mahir Mavi, İlçe Emniyet Müdürü Soner Duran ve Sosyal hizmetler Müdürü Necati Yaşar katıldı.

Törende kısa bir konuşma yapan İlçe Kaymakamı Günhan Yazar “ Türkiye çok zor bir coğrafyada bulunuyor. Dört tarafımız adeta ateş çemberi gibi. Buda bizim kaderimiz olsa gerek. Sizlere minnettarız. Bugünlerde Kıbrıs’ta çatlak sesler çıksa da siz onlara bakmayın. Gereken yanıtlar onlara verilecektir. “ dedi.

Törenin son bölümünde İlçe Kaymakamı Günhan Yazar Kıbrıs Gazilerine madalyalarını takdim etti. Tören toplu çekilen fotoğraf ile sona erdi.

Madalya alan Kıbrıs Gazilerinin isimleri;

İzzettin Taştepe, Tuncer Çolak, Mustafa Özdemir, Hasan Özyol, Sami Bildibay, İbrahim Bozkurt, Ülkü Şahin, Adnan Yener, Adem Yıldız, Atıl Topçu, Hüseyin Avcı, Hasan Türk, Ömer Canbey, Hüseyin Değirmenci, Hamdi Övsene.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.