KESKINLER SiGORTA’DAN YENi KAMPANYA

KESKINLER SiGORTA’DAN YENi KAMPANYA

ABONE OL
8 Mart 2024 11:16
KESKINLER SiGORTA’DAN YENi KAMPANYA
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Keskinler Sigorta Acentesi Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarına yönelik “ Allianz Tıp Bayramı Sağlık Çalışanları Kampanyası “ başlattı.

Kampanya hakkında bilgi veren Keskinler Sigortacılık işletme sahibi Bora Keskinler “ Tıp Bayramı sağlık çalışanları kampanyası ile 1-31 Mart 2024 tarihleri arasında 1 ay boyunca bireysel tamamlayıcı sağlık sigortası ve modüler sağlık sigortası ürünlerimizi tüm indirimlere ek olarak % 10 indirimli şekilde şekilde tüm sağlık çalışanlarımız ile buluşturuyoruz. Kampanyamız yalnızca sağlık çalışanlarımızın dahil oldukları yeni iş poliçelerine özel olarak belirtilen tarihlerde geçerli olacak. Kampanya kapsamında sağlanan indirimde herhangi bir komisyon düşüşü de olmayacak.

Kampanya indirimi kullanılan poliçeler anffinity indirimlerinde olduğu gibi Bölge Müdürü otorizasyonuna düşecek. Otorizasyon onayının verilmesi için poliçede kendisi konumundaki sigortalımızın sağlık çalışanı olduğunu gösterir belgeyi ( Sağlık kurumundan, Entegre Kurumsal İşlem Platformu, Sağlık Bakanlığı Personel Bilgi Sistemi veya E-Devletten alabilir ) otorizasyon ekranına yüklenmesi gerekiyor. “ Dedi

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.