KENT KONSEYİ MUSİKİ TOPLULUĞU'NDAN 2 YIL ARADAN SONRA MUHTEŞEM GECE - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

KENT KONSEYİ MUSİKİ TOPLULUĞU’NDAN 2 YIL ARADAN SONRA MUHTEŞEM GECE

Bu haber 08 Ocak 2022 - 12:53 'de eklendi ve 585 kez görüntülendi.

Kent Konseyi Musıki Topluluğu düzenlediği ” Kış Konseri” ile Bandırmalılara unutulmaz bir müzik ziyafeti verdi.
Bandırma Kent Konseyi Musıki Topluluğu şef Verda Dönmez yönetiminde düzenlediği kış konseri büyük ilgi gördü. Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat, STK Temsilcileri ve çok sayıda müzik severin izlediği konser atakta alkışlandı. Salonun tamamının dolduğu konsere gösterilen ilgiden dolayı mutlu olduklarını belirten Şef Verda Dönmez, bu tür konserlerin devam edeceğini belirtti.

Bandırma Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat yaptığı açıklamada, “Bandırma Kent Konseyi Musiki Topluluğu 2 yıl aranın ardından “Kış Konseri” ile sanat severlerle buluştu. Türk Sanat Müziği severlere harika bir gece yaşattı. Koronun ilk temelleri 1989 yılında atıldı. İlk olarak Kız Meslek Lisesinde çalışmalarla başlayan koronun o dönemki şefi Burhan bey şimdi de Ud da hala müziği icra etmektedir. Ayrıca Bandırma Belediye başkanımız Av. Tolga Tosun Belediye Konservatuvarı için araştırmalar yapacağının bilgisini sanatseverlerle paylaştı.” dedi.

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .