Karmod Prefabrik Yapı Sektörünün Sahra Hastanesi başarısı - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

Karmod Prefabrik Yapı Sektörünün Sahra Hastanesi başarısı

Bu haber 06 Temmuz 2020 - 10:04 'de eklendi ve 269 kez görüntülendi.

Karmod Prefabrik Yapı Sektörünün Sahra Hastanesi başarısı

Hali hazır kullanım sağlayan prefabrik yapı birçok kullanım alanı için tercih edilebilir. İstenilen ebat ve ölçüde tasarlanarak hizmete sunulur. Proje aşamasından sonra ego mantığıyla parçalar birleştirilerek istenilen alanda kullanılabilir. Uzun ömürlü olan prefabrik yapılar tercihen tek veya iki katlı yapılır. İhtiyaç şekline göre biçimlendirilir. Beton yapılara nazaran daha kaliteli ve moderndir. Geliştirilmeye ve farklı tasarıma uygundur. Tercihe göre birçok ek yapılabilir. Kurulumu kolay ve masrafsızdır. Kalifiye eleman ihtiyacını en aza indirecektir.

Prefabrik Yapı Çeşitleri

Prefabrik yapı çeşitleri birçok alanda tercih edilebilir. Çeşitlerine göre istenilen ölçü ve ebatta hazırlanır. Çalışma alanlarınız için harika ofisler, konserler için seyyar lavabolar, hobi bahçelerinize kalıcı yerleşke olabilir. Fabrikalarda çalışanlar için soyunma odaları veya yemekhane olarak kullanılabilir. Kolay taşınım ve kurulum özelliğiyle miting alanlarında, konser, sergi gibi açık hava etkinlikleri için kullanım amacına göre prefabrik yapı çeşitleri vardır.

Şantiye işlerinde barınak olarak kullanıma uygundur. Tüm ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanabilir. Halk ekmek bayileri, kart dolum yerleri için de kullanılır. Önceden hazırlanan teknik çizimlere uygun parçalar ile hazırlanır. İsteğe göre şekil alır. Bu yapılar çeşitli kulübeleri, konteynerları küçük çaplı hazır yapıları da içerisine almaktadır.

Prefabrik Yapıların Avantajları

Betonarme ve diğer yapılara alternatif olan prefabrik yapıların birçok avantajı bulunur. Bu avantajlar kullanım ve tercih kolaylığı sağlayacaktır. Prefabrik yapıların avantajlarından bazıları ;

ü  Kişiye özel tasarımlar,

ü  Kısa süreli ve teslimat

ü  Doğal afetlere daha dayanıklılık,

ü  Kolay ısınma,

ü  Düşük maliyet,

ü  Uzun ömürlü kullanım

ü  Düşük bakım maliyeti,

ü  Kısa süreli işçi maliyeti olarak sıralanabilir.

Prefabrik yapıların avantajlarını, birçok detaylı bilgi ve fotoğraflar için  https://karmod.com/prefabrik-yapi sitemizi inceleyebilir, iletişim yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.