KARAKAYA : BÖLGENİN TERCİH EDİLEN HASTANESİ OLDUK - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

KARAKAYA : BÖLGENİN TERCİH EDİLEN HASTANESİ OLDUK

Bu haber 11 Temmuz 2020 - 13:14 'de eklendi ve 907 kez görüntülendi.

Bandırma Özel Royal Hastanesi Genel Müdürü İsmet Karakaya Royal Hastanesi olarak son yıllarda ciddi yatırımlara imza attıklarını belirterek, hastanemiz tüm branşlarda Bandırmalılara hizmet veriyor dedi.

Bandırma Özel Royal Hastanesi olarak çok ciddi teknolojik yatırımlara imza attık diyen Genel Müdür İsmet Karakaya “Yeni doktorlarımız ve yeni teknolojik tıbbi cihazlarımız ile sadece Bandırma’da değil çevre ilçelerde de yaşayan vatandaşların tercih ettiği sağlık merkezi haline geldik. Tedavilerimizde mükemmel sonuçlara imza atıyoruz.

Tam donanımlı hastanelerde radyoloji ünitesinde olması gereken Manyetik Rezonans, Bilgisayarlı Tomografi, Doppler Ultrasonografi, Mamografi, Kemik Dansitometresi gibi teknolojik cihazların hepsi hastanemizde kullanılıyor. Bölgemizde bu konuda lider durumdayız. Tam donanımlı Yenidoğan ve Erişkin yoğun bakım ünitelerimizle hizmete devam ediyoruz.

Özellikle Kadın Hastalıkları ve Doğum servisimiz yeni gelen hekimler ile bölgede merkez hastane konumuna geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Hastanemizde bir Doçent olmak üzere toplamda altı kadın doğum uzmanı görev yapmaktadır. Ancak ileri seviye sağlık kuruluşlarında yapılabilen Ayrıntılı Ultrasonografi ile Bandırmamıza ve çevre ilçelere önemli bir sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Bandırma’nın bir sanayi şehri olduğunu ve iş kazalarının yaşanabileceğini ifade eden Bandırma Özel Royal Hastanesi Genel Müdürü İsmet Karakaya “Yaşanabilecek iş kazalarında ilk saatlerde yapılacak müdahale büyük önem taşır. Royal hastanesi olarak el cerrahisi konusunda çok ileri bir noktaya geldik. İnanılmaz operasyonlar ile yapılamaz denilen ameliyatları başarı ile yapabiliyor ve başarılı sonuçlar alıyoruz.

Argon lazer, Yaq lazer ve OCT cihazlarımızla Göz Hekimliği ünitemizde başarılı çalışmalara imza atıyoruz. Nöroloji servisimizde kullanılan EEG ve EMG çekimleri yapılmakta, ayrıca nöroloji bölümümüzde migren tedavilerinde önemli başarılar elde ediyoruz.

Hastanede Covit19 tedbirlerinin titizlikle uygulandığını söyleyen Karakaya” Pandemi sürecinin başlamasıyla bu konuda tüm önlemlerimizi aldık. Bütün personelimizi eğitimlere alarak tedbirler konusunda bilgilendirdik. Gelenler önce girişte ateşleri ölçülüyor. Maskesiz hastanemize girilmiyor ve hastane içinde de maskesiz dolaşılmıyor. Koruyucu önlemler konusunda çok titiz davranıyoruz. “Dedi. Cemal ATABEY

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.