KARAGÖZ: BANDIRMALILAR HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRECEK

KARAGÖZ: BANDIRMALILAR HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRECEK

ABONE OL
23 Kasım 2023 14:53
KARAGÖZ: BANDIRMALILAR HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRECEK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Bandırma’daki ilk resmi belediye başkanı aday adayı belli oldu. Aday Adayı Mustafa Karagöz, aday adaylığı toplantısında, “İlk hedefim Bandırma genelinde birlik ve bütünlüğü sağlamaktır,” dedi.

Mustafa Karagöz, CHP ilçe binasında yaptığı toplantı ile Bandırma Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını resmi olarak duyurdu. Mustafa Karagöz, Bandırma’da birlik ve bütünlük sağlayacağını işaret ederek, “Her şey daha güzel bir Bandırma için,” ifadesinde bulundu.

Mustafa Karagöz’ün adaylık açıklaması şu şekilde; “Ben Mustafa Karagöz 51 yaşında 2 kız babası ilk ve orta öğretimi Bandırma’da okumuş Esnaf bir CHP üyesiyim. Genel Başkanımız Özgür Özelin genel başkanlık süresince ifade ettiği, “parti tabanına daha fazla söz hakkı” politikası doğrultusunda, Bandırma için değişim ve yeni yüz olarak Ülkemizin en köklü partisi Cumhuriyet Halk Partisi’nin Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı olarak huzurunuza çıkmış bulunmaktayım.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde çeşitli görev ve kademelerde görev aldım. Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetçi ve halkçı bu parti yıllardır benim yuvam oldu. Tanıdıkça ve bu partinin içinde yaşadıkça, Benim için önce bir parti olan Cumhuriyet Halk Partisi : ailem ve hayat felsefem oldu. Ben bu yola Daha yaşanabilir, kalkınmış ve refah düzeyi yüksek bir Bandırma için çıktım. Peki Neden adayım ?

Çatışan değil, uzlaşan bir başkan olmak için adayım! Bandırma’da kabuğunu kıracak projelere imza atacak, oyun kurucu bir başkan olmak için adayım. İletişim ağını geniş tutan ve her kesimle hemhal olabilen bir başkan olmak için adayım. Katılımcı ve hesap verebilir bir yönetim öneren, biz yaptık, oldu demeyen, farklı görüşlere farklı alternatif projeler üreten, her kesime seslenebilecek bir başkan ihtiyacımız olmak için adayım. Tarım üreticilerinin yanında olmak için adayım! Üniversiteli gençlerimizin yurt sorunlarına çözüm bulmak için adayım. Bölgenin zenginleştirilmesi ve daha kaliteli yaşam standartlarına ulaşılması için her kesimle diyalog kurup istihdam arttırıcı ve doğaya saygılı çalışmalar yapmak için adayım.

Küçük gibi görünen ama ticaretimizin büyük bir kısmını icra eden Esnafımızın sorunlarına çare olmak için adayım. Gençlerimizin ve çocuklarımızın gençlik merkezleri projeleri ile zararlı alışkanlıklardan kurtulmalarını sağlamak için adayım. Yaşamaktan zevk alacağımız, huzur veren bir kentte birlik beraberlik içinde yaşamak için adayım. Unutulmuş Kırsal mahalle birakmamak için adayım. Kadınlarımızın yanında olabilmek için adayım. Çocuklarımızın yanında olabilmek için adayım. Gençlerimize istihdam yaratmak için adayım. Muhtarlarımıza ve STK Lara kulak veren bir başkan olabilmek için adayım.

Bandırmalılar hak ettiği değeri görecek. Bunun için Adayım!

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı olarak, Bu kentin belediye başkanı olduğum takdirde ilk hedefim Bandırma genelinde bu birlik ve bütünlüğü sağlamaktır. Her şey daha güzel bir Bandırma için.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.