KARADENİZLİLER DERNEĞİ'NDEN PROTOKOL ZİYARETLERİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

KARADENİZLİLER DERNEĞİ’NDEN PROTOKOL ZİYARETLERİ

Bu haber 25 Şubat 2020 - 17:35 'de eklendi ve 306 kez görüntülendi.

Bandırma Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği Ömer Özyılmaz Başkanlığı’ndaki yeni yönetimi ile protokol ziyaretleri gerçekleştirdi. Kaymakam Günhan Yazar, Emniyet Müdürü Soner Duran ve Belediye Başkanı Tolga Tosun’u ziyaret eden Dernek yönetimi ziyaretlerde yeni yönetim kurulunu tanıtarak, yeni dönemde yapılacak proje ve çalışmalar hakkında bilgiler sundu. Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’u ziyaret eden Dernek Yönetimi Başkan Tosun’dan Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği olarak Bandırma’da düzenlemek istedikleri etkinliklerde destek talebinde bulundu. Başkan Tosun, tüm STK’lara Belediye’nin gücü nispetinde destek verdiklerini ifade ederek ülkemizde kültürü, müzikleri, yemekleri ve bir çok özellikleri ile ön plana çıkan Karadeniz Bölgesi’nin bu özelliklerini Bandırmalıların da tanıması ve Bandırma’da yaşayan Karadenizli vatandaşların da kültürlerini daha iyi şekilde anlatabilmeleri adına Belediye olarak üzerlerine düşeni yapacaklarını ifade etti. Başkan Tosun’un ardından Emniyet Müdürü Soner Duran ve son olarak da Kaymakam Günhan Yazar’ı ziyaret eden Dernek yönetimi, Duran ve Yazar’a da dernek çalışmaları hakkında bilgiler sundular.

Bandırma Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Özyılmaz dernek olarak ziyaretlerin ve çalışmaların artan bir hızla devam edeceğini ifade etti.

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

%d blogcu bunu beğendi: