KARAASLAN: İL OLMASI GEREKEN BANDIRMA KASABA HALİNE GETİRİLMEK İSTENİYOR - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

KARAASLAN: İL OLMASI GEREKEN BANDIRMA KASABA HALİNE GETİRİLMEK İSTENİYOR

Bu haber 23 Temmuz 2022 - 9:59 'de eklendi ve 714 kez görüntülendi.

Genç Parti İlçe Başkanı Ali Karaaslan, bir haftadır STK başkanlarının ve örgütlenen kitlelerin  ateşlenmesiyle köşeye sıkıştırılan belediye başkanlarımızın gündemi olan tarihi kışlamızın, aralarında rant oluşturarak paylaşamaması ve Bandırma halkı adına gözlerimize baka baka çırpınıyor gibi görünmeleri ne kadar acıdır dedi.

Sayın başkanlarımızın atışması danışıklı döğüş olup olmadığı değil konu aslında şeklinde açıklamasına devam eden Genç Parti İlçe Başkanı Ali Karaaslan “Bandırma gibi il olması gereken bir ilçemizin değersizleştirilerek kasaba haline dönüştürülmesidir. Ayrıca yapmış olduğum araştırma ve bilgilere göre sayın belediye başkanımızın açıklamalarında da hafife alınmaması ve düzeltilmesi eksiklik vardır.

Bir haftadır eylemler yaptığımız ve Bandırma halkına ait olduğunu savunduğumuz tarihi kışlamızın TOKİ’den , büyük şehre devredildiği 260 dönümlük arazi nasıl oluyor da 203 dönüm olarak bizlere açıklanıyor.  57 dönümlük kısmı nerede? Ve içinde bulunan 38 adet yapının Bursa kültür varlıklarını koruma bölge kurulu tarafından tescillenmişken biz Bandırma halkına neden 11 yapının tescillendiği yansıtıldığının açıklamasının önemli olduğunu düşünüyorum. ” Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .