KADRO MÜHENDİSLİĞİMİZDE SIKINTILAR VAR - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

KADRO MÜHENDİSLİĞİMİZDE SIKINTILAR VAR

Bu haber 03 Ekim 2022 - 11:51 'de eklendi ve 564 kez görüntülendi.

Eyvallah, hepimiz Bandırmasporluyuz, hep başarılı olalım istiyoruz. Ancak bazı gerçekleri de haberci olarak yazmak ve söylemek zorundayız. En son yazacağımı en başta yazmak istiyorum. Bu kadro mühendisliği ile süper lige çıkma şansımız çok ama çok zor. Kimsenin iyi niyetinden şüphemiz yok. Lakin görünen köy de kılavuz istemiyor. Kadro yapımızda büyük sıkıntılarımız var. Bu sıkıntıyı aşmak transfer yapmadan da olası değil.

Ön bölgemizdeki skor sıkıntımız öncelikli sorunumuz diyebilirim. 2. ve 3. Bölgemizde birbirini tamamlayacak oyuncu stoğumuz mevcut değil. Aynı özellikteki oyuncular aynı işi yapınca farklı bir oyun anlayışı olmuyor. Orta sahamızda maça çıkan üç oyuncu da 6 numara özellikli oyuncular. Topu kapıyorlar ancak topu oyuna sokamıyorlar. Böyle olunca akan oyunda pozisyon üretemiyoruz. Landel’i takımda tutamıyorsak o boşluğu dolduracak oyuncu almalıydık. Mustafa hala hazır değil. O boşluğu doldurabilecek mi meçhul. Mehmet Landel ikilisi bozulunca orta sahada pres gücümüzde azaldı. Onun için Caner ve Okan’ın geri dönüşlerinde devamlı sıkıntı yaşanıyor. O bölgelerden rakibe gol pozisyonları veriyoruz.

Üçüncü bölgemiz ise kısır bir skor açmazının içinde bocalayıp duruyor. Tercih edilen golcü profilleri akan oyunda başarılı olamıyor. Sedat, levent, Caner Bağ ne asist yapabiliyorlar nede gol atacak meziyetleri var. Sezon başından bu yana duran toplar ile zirveye tutunabildik. Gol umudumuzu Kerim’e bağladığımızı düşünürsek olayın vahametini de anlatmış oluruz diye düşünüyorum. Atabey, Manos ve Dembele bir Keny etmedi. Sezon başında bu sıkıntıyı görmüş ve transfer dönemi bitmeden mutlaka golcü alalım demiştik. Ancak tercihleri farklı noktalarda kullandık.

Peki, bu noktada neler yapabiliriz. Mustafa Hoca’yı 3 tane ön libero oynatıyor diye eleştirmiştim. Ama hücumdaki sıkıntıyı görünce hiç değilse gol yememek doğru diye düşünmeye başladım. Kanat oyuncularımız biraz da çizgiye inmeyi düşünmelidirler. Oyunu daha çabuk oynamak zorundayız. Onun için kadroda olan Emir bir an önce takıma dahil olmalı. Ön bölgede top tutma adına tek alternatifimiz Manos.  Artık Manos’ta ısrar edilmeli. Holownia Koutroumpis ikilisi bu maç için tutmuş gözüküyor. Umarım böyle oynamaya devam ederler. Transfer dönemine kadar zirveden kopmamak gerek. Yapılacak 2-3 takviye ile özlediğimiz lige çıkarız diye umut ediyorum. Hayırlısı diyelim, hayırlısı olsun bakalım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

casino siteleri slot siteleri
fotos de mujeres hermosas en la playasister in law saves my marriagejulia osten viral video

pet shopKedi mamasıKöpek maması