KADINLAR BASKETBOLUNDA GÜÇ BİRLİĞİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

KADINLAR BASKETBOLUNDA GÜÇ BİRLİĞİ

Bu haber 05 Ekim 2020 - 15:03 'de eklendi ve 3.250 kez görüntülendi.

Bandırma Basketbol GSK bu sene katılacakları Kadınlar Bölgesel Basketbol ligi için Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi GSK ile isim sponsorluğu anlaşması imzaladı.

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Bandırma Basketbol GSK Başkanı Bora Öziş “11 yıldır kadın basketbolu için nitelikli sporcular yetiştirerek adından söz ettiren kulübümüz, Türkiye’nin en iyi alt yapı kulüplerinden biri olabilme hedefine karalılıkla ilerliyor.

Bugün, büyük özverilerle tamamladığımız spor tesisimizde yüzlerce çocuğumuza verdiğimiz eğitimin, olumlu sonuçlar vermeye başladığını görüyoruz. Bir sporcu yetiştirmenin öneminin farkındalığı ile hazırladığımız eğitim programımız içinde tecrübeli antrenörlerimizin verdiği teknik eğitimin yanında oyuncularımızı konularında uzman eğitmenlerimizin verdiği zihinsel eğitimler ve donanımlı bir sağlık ekibi ile desteklemekteyiz.

Bu şekilde yıllardır birlikte çalıştığımız sayıları yüzleri geçen Bandırmalı oyuncumuz arasından onu profesyonel olma yaşına geldiler. Oluşan bu kadroya   3 oyuncu takviyesi yaparak bu sezon Kadınlar Bölgesel Basketbol Liginde mücadele edeceğiz. ”Dedi.

Takımın antrenörlüğünü yapacak Emre Şen’de Türkiye’nin en iyi alt yapı organizasyonu kurarak yetiştirici kulüp olarak farkındalık yaratmak istiyoruz diyerek, kızlarımızı hem sportif hem de akademik olarak yetiştirerek ayakları yere sağlam basan bireyler olmalarını hedefliyoruz dedi.

İki kulübün ortaklaşa yaptığı basın toplantısının sonunda iki kulüp başkanı Bora Öziş ve Barış Yıldırım sponsorluk anlaşmasını imzaladılar.

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.