K YETKİ BELGELERİ TİCARET ODASINDAN ALINABİLECEK

K YETKİ BELGELERİ TİCARET ODASINDAN ALINABİLECEK

ABONE OL
5 Mayıs 2023 09:38
K YETKİ BELGELERİ TİCARET ODASINDAN ALINABİLECEK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

K Türü Yetki Belgeleri hizmeti bundan böyle Balıkesir merkeze gitmeye gerek kalmadan Bandırma Ticaret Odası’ndan alınabilecek.

Bandırma Ticaret Odası, yurt içi eşya taşımacılığı yapacak olan kişilerden istenen ve “4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu ve bu Kanun’a istinaden çıkarılan Karayolu Taşıma Yönetmeliği kapsamında düzenlenen “K Türü Yetki Belgesi” verme konusunda yetkilendirildi.

MASRAFI MİNİMUMA İNECEK 

Bandırma Ticaret Odası olarak üyelere yönelik hizmetlerin yanı sıra Bandırma ve çevresinde genel halka yönelik de belge ve hizmetler vermeye başladıklarını belirten Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yılmaz, “Yurt içi eşya taşımacılığı yapacak olan gerçek ve tüzel kişilerin alması gereken K türü belgesi odamız tarafından verilmeye başlamıştır. Daha önceleri yalnızca il odalarından verilen bu hizmetin Odamızda verilmeye başlanmasıylaOdamızın hizmet alanında faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişiler için zaman tasarrufunun yanı sıra il merkezine kadar gitmeyi ortadan kaldırdığı için masrafı da minimuma indirdi. Yeni uygulamamız üyelerimize ve bölgemizde yurt içi eşya taşımacılığı yapanlara hayırlı olsun” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.