İYİ’LER KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİLER - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

İYİ’LER KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİLER

Bu haber 18 Temmuz 2020 - 12:42 'de eklendi ve 2.340 kez görüntülendi.

 

Bandırma İyi Parti yönetim kurulu üyeleri basınla bir araya gelerek İyi Parti’nin hedeflerini anlattılar. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı, İyi Parti’nin de iktidar olması için çok çalışacaklarını ifade edenler İyi’ler bu konuda İlçe Başkanı Necmi Sert’e söz verdiler.

Kahvaltılı basın toplantısında konuşan İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert “Bandırma İyi Parti olarak ilk olağan kongremizi 11 Şubat 2018 tarihinde yaptık. İkinci olağan kongremizi de 8 Mart 2020 tarihinde şölen havası içinde gerçekleştirdik. Kongrelerimiz bizlerin toyu, şölenidir. Dolayısıyla her kongremizden biraz daha güçlenmiş olarak çıkıyoruz.

Bugün burada yaptığımız toplantımızı aslında daha önce yapmayı düşünüyorduk. Ancak tüm Dünya’yı saran pandemi süreci dolayısıyla ertelemek zorunda kaldık. Yeni yönetim kurulumuz birbirinden değerli 53 kişiden oluşuyor. Bu ekibimle seçimlerde Bandırma’da birinci parti çıkmayı hedefliyoruz. Bu konuda inancımız tamdır. “

İyi Parti’nin kuruluş aşamasında her türlü engelin çıkarıldığını belirten İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert “Parti kurulama dediler kurduk. Seçimlere giremez dediler girdik. İki ay gibi kısa sürede teşkilatlanma sürecimizi tamamladık. 1 Nisan 2018 günü olağanüstü kongremizi gerçekleştirdik. Bu muhteşem kongre ülkedeki tüm siyasi dengeleri bozdu. Hükümet erken seçim kararı almak zorunda kaldı. Amaçları İyi Parti’yi seçimlere sokmamak idi. Fakat Genel Başkanımız Meral Akşener’in feraseti, CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun desteği ile bu oyunlar bozuldu. Bu konuda CHP’ye ve Kemal Kılıçdaroğlu’na şükranlarımızı sunuyoruz. Haziran seçimlerinde yeni bir parti olmamıza rağmen 43 milletvekili çıkardık.

Şimdi önümüzdeki hedef Genel Başkanımız Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı, İyi Parti’yi de birinci parti yapmaktır. Bunun için durmak, yorulmak ve dinlenmek yoktur.” Dedi.

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.