İYİ PARTİLİ KADINLAR İKTİDAR PROVASI YAPTI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

 İYİ PARTİLİ KADINLAR İKTİDAR PROVASI YAPTI

Bu haber 08 Ocak 2022 - 12:29 'de eklendi ve 1.100 kez görüntülendi.

İyi Parti Bandırma Kadın Politikaları Başkanlığı düzenlediği kahvaltılı toplantıda iktidar provası yaptılar. İlginin yoğun olduğu birlik ve beraberlik kahvaltısına Balıkesir İl başkanı özlem Ural’da iştirak etti.

Saygı duruşu ve istiklal Marşının okunmasından sonra İyi Parti İlçe Kadın Politikaları Başkanı Şenay Dermencioğlu toplantının açılış konuşmasını yaparak katılanlara teşekkür etti.

SERT: ÜYE SAYIMIZ 500 BİNİ AŞTI

Şu an itibari ile Türkiye’de üye sayısı olarak üçüncü parti durumuna geldiklerini söyleyen İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert “Tüm engellemelere rağmen Meral Akşener başkanlığında kurulan partimiz hızla büyüyen üyeleri ile iktidara yürüyor. Bugün itibari ile üye sayımız 511 Bin sayısına ulaştı.

2019 yılında start verdiğimiz iktidar yürüyüşünde şimdi Millet İttifakı ile daha güçlü adımlar atıyoruz. Baskın ya da erken seçime tüm teşkilatlarımız ile şimdiden hazırız. İlk seçimlerde herkes Türkiye’nin üzerine iyilik güneşi doğduğunu görecek. “

URAL: İYİ PARTİ İKTİDARA YÜRÜYOR

İyi Parti İl Başkanı Özlem Ural 500 Bini aşan üye sayımızla İyi Parti iktidara yürüyor diyerek “İyi partili kadınlar ülkenin her yerinde sahada canla başla çalışıyorlar. Bu iktidarı İyi Partili kadınlar alaşağı edecek. Gençlerimiz de çalışmalarımızda bizim en güvendiğimiz kitle olacak.

4 yıl içinde üye sayımızı 511 Bine ulaştırdık. Ancak bu bizler için asla yeterli değil. Hedefimiz en az 1 milyon üyeye ulaşabilmektir. Vatandaşlar son zamların etkisiyle artan yüksek enflasyon altında eziliyor. Bu girdaptan tek çıkış yolu hemen seçime gitmektir. İlk seçimlerde İyi Parti milyonları umudu haline gelmiştir. “Dedi.

Programın son bölümünde İyi Parti’ye üye olan kadınlara parti rozetlerini İl Başkanı Özlem Ural ve İlçe Başkanı Necmi Sert taktı.

 

 

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .