İYİ PARTİ’DEN TOLGA TOSUN'A DESTEK - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

İYİ PARTİ’DEN TOLGA TOSUN’A DESTEK

Bu haber 02 Mart 2021 - 15:25 'de eklendi ve 2.033 kez görüntülendi.

İyi Parti ilçe teşkilatı Mart ayının ikinci haftasında bölgesel siyaseti Bandırma’da toplayacak. İyi Parti İlçe teşkilatı bu kez Güney Marmara siyasetini Bandırma’da bir araya getirecek. 9 Mart Salı günü Güney Marmara Belediye Meclis üyeleri ve ilçe Başkanları Bandırma’da toplanacaklar. Geniş katılımın beklendiği toplantıda bölgesel siyaset konuşulacak ve İyi Parti’nin Güney Marmara’daki çalışmaları masaya yatırılacak. Özellikle 2 yıldaki çalışmalardaki hedeflerde gelinen noktalar tartışılacak.11 Mart Perşembe günü ise Bandırma’da Kadın Politikaları ve Toplumsal Politikalar il başkan yardımcılarının katılacağı toplantıda bölgesel konular üzerinde çalışmalar yürütülecek.

Konu hakkındaki görüşlerini Şehir Gazetesine açıklayan İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert “İyi Parti kurulduğu günden bu yana halkın teveccühü ile gün geçtikçe büyüyor. Yeni katılımlar ile de güçleniyor. Siyaseti kapalı alanlarda ya da masa başlarında değil halkın ayağına bizzat giderek yapmaya çalışıyoruz.”

Son haftada Bandırma gündemini meşgul eden 25 dönümlük arazinin Balıkesir Büyükşehir Belediyesine bedelsiz verilmesini değerlendiren Başkan Necmi Sert “Bu araziler Bandırma’nın arazileridir. Böylesi uygulamalar yapılacak ise Bandırma halkı adına bu kenti yöneten Belediye Başkanı Tolga Tosun’a nezaketen de olsa haber verilmesinin doğru olacağını düşünüyoruz. O arazi Bandırma’nın eksikliğini hissettiği spor kompleksinin yapımı için düşünülmüştü. Şimdi Büyükşehir bedelsiz aldığı araziyi nakite dönüştürme çabası içinde. Buradan soruyoruz bu satışlardan Bandırma ve halkı ne kazanacak? Bu konuda Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’un yanında olduğumuzu belirtiyoruz. Bandırma’nın arazilerinin Bandırma için kullanılmasını istiyoruz.” Dedi.

 

 

 

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.