İYİ PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ TAMAMLANDI - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

İYİ PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ TAMAMLANDI

Bu haber 13 Ocak 2020 - 14:57 'de eklendi ve 616 kez görüntülendi.

 İyi Parti, İlçe Kongresi öncesi delege seçimlerini tamamladı. İl Yönetim Kurulu üyeleri, Gönen İlçe Başkanı ve yöneticilerini de ziyaret ettiği delege seçimleri demokrasi şenliği şekline dönüştü. CHP İlçe Başkanı Hüseyin Bahar ve yönetim kurulu üyeleri de ilçe teşkilatına gelerek Millet İttifakının desteğini gösterdiler.

Ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı gelen misafirlere teşekkür eden İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert “ Bugün gerçekleştirdiğimiz delege seçimleri ile kongremizde oy kullanacak 400 delegemizi seçmiş olduk. Toplam 475 üyemiz olduğu için delege seçimlerini 15 mahallemizde yaptık. Diğer mahallelerde üye sayımız ile delege sayımız eşit olduğu için üyelerimiz doğal delege oldular. Delege seçimlerine üyelerimizin ilgisi yoğun oldu. Misafirlerimizin de katılımıyla seçimlerimiz adeta demokrasi şölenine dönüştü. Bu yoğun ilgi de İyi Parti’nin geleceği açısından umutlarımızı bir kat daha arttırdı.

BAŞKANLIĞA TEKRAR ADAYIM

Şu an itibariyle ilçe kongre tarihi hakkında resmi bir tarih tarafımıza iletilmedi. Kurucu başkan olarak onur duyduğum ilçe başkanlığı için bu kongrede aday olduğumu bir kez daha ifade ediyorum. İlçe yönetimi olarak kongre çalışmalarına başlamış bulunuyoruz. Aday olacak tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum.” Dedi.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel