İYİ PARTİ SEÇİME HAZIRIZ DEDİ

İYİ PARTİ SEÇİME HAZIRIZ DEDİ

ABONE OL
2 Aralık 2023 14:28
İYİ PARTİ SEÇİME HAZIRIZ DEDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeni göreve gelen İyi Parti İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri basınla tanışma kahvaltısında bir araya geldi. Programa  İYİ Parti Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez, İYİ Parti Balıkesir İl Teşkilat Başkanı Özgür Çelebi, İYİ Parti Bandırma İlçe Başkanı Engin Can ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Saygı Duruşu Ve İstiklal Marşının okunmasının ardından İlçe Yönetim Kurulu üyeleri tanıtıldı. Açılış konuşmasını yapan İyi Parti İlçe Başkanı Engin Can “ Malumunuz üzere 31 Mart yerel seçimlerimde belediye başkanlığına aday adayı olmak için eski ilçe başkanımız Necmi Sertin istifası sonrası ilçe başkanlığı görevi önce yönetim kurulu tarafından yapılan seçimde yönetim kurulunun teveccühü akabinde Genel Başkan yardımcımız Teşkilat başkanımız Sn. Buğra kavuncunun teklifi Genel başkanımız Sayın Meral Akşener olurları ile ilçe başkanlığı görevi tarafıma tevdi edildikten sonra yönetim kurulunu kurmuş bulunmaktayım. Bu buluşmanın amacı  yeni yönetimimiz ile çalışmalara başlamadan önce siz değerli basın mensuplarımız ile bir araya gelme, Çalışma startını sizlerle verme arzusudur. Basının, çağdaş ve demokratik hayatın vazgeçilmez unsurlarından biri, haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olduğu şüphesizdir. Basınımız, her ne kadar engellenmek istense de özgürlüklerin ilerlemesi konusunda ve kamuoyu oluşumunda büyük bir güce sahiptir. Bandırma’mızın  her alanda hedeflenen başarıya ulaşmasında ve bu başarının olumlu yönde yansımalarına, basın mensuplarının gösterdikleri duyarlılık ve bu konuda yaptıkları başarılı çalışmalar büyük katkı sağlamaktadır.

Böylesine önemli bir görevi yerine getirmek için özveri ile çalışan, tüm basın çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim. Sizlerin karşısında İyi parti Bandırma ilçe başkanı olarak konuşuyor olmaktan dolayı son derece bahtiyarım. Üstlendiğim görevin ciddiyetinin ve zorluklarının farkındayım. bu bir bayrak yarışı, Benden önceki ilçe başkanımızdan aldığım bayrağı daha ileriye ve daha iyiye taşımak için etimle kemiğimle çalışacağımı belirtmek isterim. Bize oy veren veya vermeyen, ülkemize dair haklı endişeleri bulunan vatandaşlarımıza karşı sorumluluğumuz var. İyi parti Türkiye’nin önünü açmak ve Türk Milleti’ni hak ettiği yaşam standartlarına kavuşturmak için kuruldu. Milyonlarca insanımızın her gün daha yoksul, daha umutsuz ve daha depresif şekilde hayatına devam etmesine şahitlik etmek bizlere acı veriyor. Biz İyi parti neferleri olarak Bunu değiştirmeden, insanlarımızın yüzünü güldürmeden hiçbir yere gitmeyeceğiz. Bunu önümüzde ki yerel seçimlerde de göstereceğiz.

Son olarak Partimize ve sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’e haksız ve kötü niyetli saldırıların sürdürüldüğünü görüyoruz. 6 yıl oldu. Serden geçenleri korkutamayacaklarını, cesur yüreklileri yıldıramayacaklarını, iyilik hareketini durduramayacaklarını,  anlamadılar. Gençlerimize ‘varsın gidiyorlarsa gitsinler’ diyenleri de yargı kararlarına ‘uymuyorum, saydı da duymuyorum’ diyenleri de deprem de enkaz altında kalıp can veren vatandaşlarımızdan helallik isteyenleri de,  milletimiz görüyor. milletimiz her şeyin farkında, güneşin doğuşu yakındır. Türkiye’nin önünü muhakkak açacağız.” Dedi.

İyi Parti Yönetim Kurulu şu isimlerden Oluştu;

Engin Can, Murat Arısoy, Alaaddin Dil, Adnan Balaban, Ali Sandık, Aytaç Karaca, Deniz Sürmeli, Dilek Eskicioğlu, Nur Akgül, Emine Kaya, Ender Gülaçtı, Erdinç Şevik, Ertuğ Atıcı, Faruk Yıldıran, Ferdağ Akova, Feride Aşırt Can, Fikret Çakır, Gültekin Turhan, Hüdai Alak, Levent Erdem, Ali Güzelkan, Meral Gündoğdu, Murat Öz, Oğuz Şenel, Osman Atik, Özgür Bakan, Özlem Efe, Pervin Kırtay, Rıdvan Çin, Turgay Süzen

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.