İNŞAATLARDAKİ HIRSIZLIK OLAYLARI ARTARAK DEVAM EDİYOR - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

İNŞAATLARDAKİ HIRSIZLIK OLAYLARI ARTARAK DEVAM EDİYOR

Bu haber 19 Ocak 2022 - 13:11 'de eklendi ve 1.313 kez görüntülendi.

İnşaat sektöründeki hırsızlık sorunu artarak devam ediyor. Hırsızlık olaylarının artması üzerine Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve inşaat firma sahipleri İlçe kaymakamı Engin Aksakal’ı ziyarete ederek konunun çözümü noktasında görüş alışverişinde bulundular.

Bandırma’da son günlerde inşaat şantiyelerindeki hırsızlık olaylarının arttığını ifade eden Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan “Hırsızlık olayları hakkında İlçe Kaymakamımız Engin Aksakal Bey’i ziyaret ederek sıkıntılarımızı ilk ağızdan belirtmiş olduk. Konuyu İlçe Emniyet Müdürümüz ve Başsavcımız ile de görüşeceğiz. En kısa sürede Bandırma’daki hırsızlık olaylarının sona ereceğini düşünüyoruz”

Hırsızlık olaylarından çok büyük zarara uğradıklarını belirten İnşaat sahipleri “Eskiden tek tük hırsızlık olurdu. Hırsızlarda bilinir ve yakalanırdı. Şimdi hırsızlar organize olarak çalışıyorlar. Ekip olarak geldikleri inşaat şantiyelerinden kapı, batarya, petek, kombi kablo ve demir ne bulurlarsa çalıyorlar.

Zaten girdi maliyetlerindeki artışlar yüzünden zor günlerden geçiyoruz. Birde bu hırsızlık olayları canımızı iyice acıtıyor. Birçok arkadaşımız geceleri nöbet tutmaya başladılar. İnşaata girmek isteyen hırsızlar ile boğuşan arkadaşımız oldu. 13 kişi yakalanmasına karşın sadece 1 kişi tutuklandı. Geri kalanlar hırsızlık yapmaya devam ediyorlar.  Çalınan malzemelerin çoğunluğu hurdacılara satılıyor. Hurdacıların çalıntı malzemeleri almalarının engellenmesini istiyoruz. “Dediler.

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .