İLK DÖNEMLERİNİ PASTA KESEREK KUTLADILAR

İLK DÖNEMLERİNİ PASTA KESEREK KUTLADILAR

ABONE OL
12 Ekim 2023 10:04
İLK DÖNEMLERİNİ PASTA KESEREK KUTLADILAR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

2022 yılında yapılan Bandırma Ticaret Borsası Organ Seçimlerinden sonra, girişimciliğin kesintisiz devam etmesi amacıyla ilk Yönetim Kurulu Toplantısında belirlenerek göreve başlayan Borsa Kadın Girişimcileri, yeni dönemin ilk yılını pasta keserek kutladı.

Borsa Kurul Başkanı Melike Çömez, “Kadın girişimciliğini desteklemek ve Türkiye’de kadın temsiliyetinin güçlenmesine katkıda bulunmak üzere TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun önderliğinde 2007 yılında kurulan TOBB Kadın Girişimciler Kurulunun, ülke genelinde yarattığı değeri gördükçe gelecek adına umudumuz daha da artıyor. Bandırma Ticaret Borsası olarak bu oluşumun bir parçası olmak da bizim için büyük bir gurur kaynağı. Dileğimiz, girişimci kadınların oranının %50’ye yükselmesi. Biz bu oranın artması için tüm kadın girişimcilerimiz ile yan yana yürümeye ve gereken her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Borsamızın sahip olduğu vizyoner bakış açısının bunu gerçekleştirecek çalışmalara imza atacağına inanıyorum. 2022 yılında yapılan organ seçimlerinden sonra aramıza yeni katılanlar ve uzun yıllardır birlikte çalıştığımız kurul üyelerimizle başarılarla dolu bir çalışma dönemi bizleri bekliyor.” ifadelerine yer verdi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.