İLK BEYAZ ÖNLÜĞÜ REKTÖR BOZ GİYDİRDİ

İLK BEYAZ ÖNLÜĞÜ REKTÖR BOZ GİYDİRDİ

ABONE OL
25 Haziran 2024 09:32
İLK BEYAZ ÖNLÜĞÜ REKTÖR BOZ GİYDİRDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünün 2023-2024 Eğitim – Öğretim Yılı “Önlük Giyme ve Mesleki Yemini Töreni”, Rektör Prof. Dr. İsmail Boz’un katılımıyla gerçekleşti.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan törenin açılış konuşmasını Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Uğur Günşen gerçekleştirdi. Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Eseceli’nin konuşmasının ardından konuşmalarını gerçekleştiren Rektör Prof. Dr. İsmail Boz, Beslenme ve Diyetetik Bölümümüzün gerçekleştirmiş olduğu Önlük Giyme ve Mesleki Yemin Töreni’nde bulunuyor olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, öğrencilere başarılar diledi. Törende ilk önlük Rektör tarafından giydirildi.

Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu’nda gerçekleşen Önlük Giyme ve Mesleki Yemin Töreni’ne Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Eseceli, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hayrettin Tekümit, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Güldem Kilciler, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Çağdaş Aktan, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Emre Çiğdem, akademik ve idari personel, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Önlük Giyme ve Mesleki Yemin Töreni, Rektör Prof. Dr. İsmail Boz, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Eseceli ve Bölüm Başkanı Prof. Dr. Uğur Günşen başta olmak üzere Öğretim Üyeleri tarafından öğrencilere beyaz önlüklerinin giydirilmesi, Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Sedat Arslan tarafından öğrencilere mesleki yemin ettirilmesi ve ardından toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.