İL GENELİNDE 684 KİŞİYE CEZA KESİLDİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

İL GENELİNDE 684 KİŞİYE CEZA KESİLDİ

Bu haber 27 Mayıs 2020 - 10:08 'de eklendi ve 1.271 kez görüntülendi.

 

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge sonrasında sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan vatandaşlara ceza yazıldı. Balıkesir’de uygulama yapan polis ve jandarma ekipleri kurallara uymayan kişilere para cezası yazdı.

Belirli şartlar dışında Balıkesir’in de aralarında olduğu 15 kent için sokağa çıkma kısıtlaması getirilmişti. Getirilen kısıtlamalar kapsamında işi olmadığı halde sokağa çıkanlara polis ve jandarma tarafından uygulama yapıldı.

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından il genelinde 23-24-25-26 Mayıs tarihlerinde yapılan uygulamalarda kurallara uymayan 684 kişiye 392, 789 ve 3180 Türk Lirası arasında değişen miktarlarda idari para cezası kesildi.

 

Kovid -19 salgını ile mücadelemiz kararlı bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda uygulamaya konulan diğer tedbirler ile birlikte ilimizdeki şehir giriş/çıkışı, 65 yaş üstü veya kronik rahatsızlığı bulunan ya da 20 yaş altındaki vatandaşlarımızın sokağa çıkma kısıtlamaları (istisnalar ve belirtilen günler hariç) aynı şekilde devam ediyor.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel