"HEDEFİMİZ "FUTBOL ADALARI" HALİNE GELMEK - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

“HEDEFİMİZ “FUTBOL ADALARI” HALİNE GELMEK

Bu haber 14 Kasım 2021 - 16:53 'de eklendi ve 484 kez görüntülendi.

Balıkesir 1’inci Amatör Lig takımlarından Marmara Adalar Belediyespor Kulüp Başkanı Hakan Aydın, Asbaşkan Seçkin Avcı ve Teknik Direktör Mustafa Gündoğan Panderma Port Hotel’de ortak basın toplantısı düzenledi.

“Futbol Adası” sloganıyla sezonun ilk maçında Paşaiftlik takımıyla Bandırma Sanayi Stadyumunda karşılaşacaklarını anımsatan Marmara Adalar Belediyespor Kulüp Başkanı Hakan Aydın, Marmara Adalar Belediyespor’un bir birinden bağımsız 3 adanın takımı olduğunu söyledi. Aydın, ” Bizim Marmara Adalarspor’daki görevimiz gönüllülük esasına dayanıyor. Ben, As Başkanımız ve Hocamız bu bölgenin insanlarıyız. Bu coğrafya da büyüdük ve yaşıyoruz. Marmara Adalar Belediyespor birbirinden bağımsız kara parçalarının birleştiği ve belki de dünyada örneği olmayan bir yeri temsil ediyoruz futbol kulübü olarak biz. Sloganımız ise Marmara Adalar Belediyespor’u üç adadan oluştuğu için “Futbol Adası” sloganıyla duyurmak istiyoruz. Tamamen almaya değil, vermeye geldik. Ada futboluna fayda sağlamaya çalışıyoruz. Özellikle mahalle maçları dediğimiz maçların bitmesi ile birlikte okullarımızda futbolu seven futbol oynayan küçük yaştaki genç kardeşlerimizin sayısının azaldığını görmekle birlikte bunun toplumsal bir sorun olduğunu düşünüyoruz. Önce Marmara Adaları sonra Güney Marmara bölgesinde futbolu çocuklara tekrar yaşatmak istiyoruz. Üst liglere çıkmak, 3. Lig’e çıkmak gibi hedeflerimiz yok. Biz birey yetiştirelim, ada halkımızın çocuklarını futbolla kavuşturalım derdindeyiz. Herkes futbolcu olmak zorunda değil. Oralarda belki bazı futbolcu kardeşlerimiz bizim temellerini atacağımız profesyonel futbol yönetimini de örnek alarak bu kulübe ileride yönetici olacaklardır” dedi.

As Başkan Seçkin Avcı ise, “Hakan Başkanımızı elimizden geldiği kadar yalnız bırakmamaya çalışıyoruz. Kendisi büyük destek sağlıyor. Biz de elimizden geldiğince, varolduğumuz sürece yanındayız” dedi. Takımın Teknik Direktörü Mustafa Gündoğan da “Marmara Adası’nda doğdum ve futbol oynadım. Kardeşlerimize şimdi ağabeylik, hocalık yapıyoruz. Takımımızda 24 adet lisanslı topçumuz var. Bunların 19’u Marmara Adası’nda ikamet eden çocuklarımız. Diğer 5 tanesi ise Bandırma ve çevresinden gençlerimiz. Adamızı en güzel şekilde temsil etmek istiyoruz” diye konuştu.

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.