Hatem Anaokulu’ndan farkındalık yaratan etkinlik - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

Hatem Anaokulu’ndan farkındalık yaratan etkinlik

Bu haber 25 Ekim 2022 - 11:29 'de eklendi ve 790 kez görüntülendi.

Okul öncesi eğitimin Bandırma’daki önemli isimlerinden biri olan Hatem Anaokulu bir farkındalık etkinliğine imza attı. Hatem Anaokulu Memlük Atlı Spor Kulübü ile ortaklaşa organize ettiği etkinlikte çocukları okul bahçesinde Midilli cinsi atlarla buluşturdu.
Çocuklarımızı hayvan sevgisini küçük yaşlarda verme adına böylesi bir etkinliğe imza attık diyen Hatem Anaokulu Kurucu Müdürü Özge Koçyiğit Tansel “ Çocuklarımıza bir sürpriz yaparak okul bahçesinde onları adı kestane ve kırpık olan Midilli cinsi atlarla bir araya getirdik. Çocukların atlarla tanışmasının onların gelişiminde çok pozitif yararı olduğunu düşünüyoruz. Modern çağa geçilmesiyle çocuklarımız atlarla olan etkileşimi yok derecesinde azaldı. Atların büyülü dünyasından çocuklarımızı mahrum etmek istemiyoruz. Böylesi etkinliklerin özellikle gelişim çağındaki çocukların fiziksel, psikolojik gelişimine ve sosyalleşmelerine büyük katkı vereceğini biliyoruz.”
Tansel,bu konuda bizim yanımızda olan güzel etkinliği beraber düzenlediğimiz Bandırma’nın atlı sporlar konusunda öncü rol oynayan Memlük Atlı Sporlar Kulübüne teşekkür ederim dedi.
Cemal ATABEY

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

casino siteleri slot siteleri
fotos de mujeres hermosas en la playasister in law saves my marriagejulia osten viral video

pet shopKedi mamasıKöpek maması