HATEM ANAOKUL’UNDA 2020-2021 EĞİTİM DÖNEMİ KAYITLARI BAŞLADI - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

HATEM ANAOKUL’UNDA 2020-2021 EĞİTİM DÖNEMİ KAYITLARI BAŞLADI

Bu haber 13 Ocak 2020 - 9:37 'de eklendi ve 723 kez görüntülendi.

2020-2021 Eğitim Dönemi kayıtları hakkında bilgi veren Çağrı Canbay Alp ve Özge Koçyiğit Bandırma Şehir Gazetesine açıklamalarda bulundu.

Çağrı Canbay yaptığı açıklamada” 2020-2021 Yılı Eğitim-Öğretim dönemi kayıtlarımız 3 Şubat tarihi itibari başlayacak. Erken kayıt fırsatlarından yararlanmak isteyen velilerimizi Hatem Anaokuluna bilgi almaya bekliyoruz. Her sabah 7.30 – 18.00 saatleri arasında açığız. Hatem Bandırma Ana Okullunda 3-6 yaş grubu ve 2 yaş oyun grubu öğrencilerine hizmet vermekteyiz. Ana Okulumuz’ da öğrencilerimiz haftada 8 saat İngilizce haftada 2 saat Almanca ve 11 Branş da ders görmektedir. Derslerimiz; Drama, Yaratıcı Drama, Resim, Satranç, Müzik, Arkeoloji, Sanat Tarihi, Jimnastik, İngilizce, Almanca, Dünya Vatandaşlığı, Kil, Hareket ve Ritim, Modern Dans ve Halk Oyunları olmak üzere öğrencilere dersler verilmekteyiz” dedi.

Özge Koçyiğit “ Haftada bir gün öğrencilerimizle bölgemizin tarihi yerlerini ziyaret edip, öğrencilerimizle birlikte güzel vakit geçiriyoruz. Hatem Bandırma Ana Okullunda öğrencilerin beslenmelerine ve gıdalarına dikkat ediyoruz. Günde 3 ana öğün olmak üzere sabah kahvaltısı, ara öğünlerimizde meyve veya kuruyemiş öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı veriyoruz. Öğrencilerimizin sağlıklı beslenmeleri için, tatlı türü gıdalarda şeker kullanmıyoruz. Hafta da bir gün balık ve sebze ağırlıklı yemekler veriyoruz. Hatem Anaokulu olarak Bandırma’nın her mahallesine servis ağımızla hizmet vermekteyiz” diye ifade etti.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.