HASTANEYE İLK KEZ ÇOCUK PSİKİYATRİSTİ ATANDI

HASTANEYE İLK KEZ ÇOCUK PSİKİYATRİSTİ ATANDI

ABONE OL
27 Temmuz 2023 17:14
HASTANEYE İLK KEZ ÇOCUK PSİKİYATRİSTİ ATANDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ilk defa Çocuk Psikiyatri Uzmanı atandığını açıkladı. Başkan Doğan, özel gereksinimli çocukların artık rapor almak için başka illere gitmek zorunda kalmayacağını müjdeledi.

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin her geçen gün geliştiğini belirten Başkan Mehmet Doğan, “Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesine ilk kez bir Çocuk Psikiyatri Uzmanı atandı. Özellikle özel gereksinimi çocuk hastaların, Engelli ve Özel Eğitim Sağlık Kurulu Raporları için artık başka illere gitme durumu söz konusu olmayacak. Özel Gereksinimli bireylerin ve diğer tüm vatandaşlarımızın sağlık hizmetleri açısından en iyi hizmeti alması için elimizden geleni yapmaya gayretle çalışacağız.” dedi.

“TARAFINDAN 6 UZMAN TABİP ATAMASI YAPILDI”

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hastalara daha kaliteli hizmet vermek için çalışmalara devam ettiklerinin altını çizen Başkan Doğan, “Hastanemiz bünyesine Sağlık Bakanlığı tarafından 6 Uzman Tabip ataması yapıldı. 111’inci Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurası ve 2023 yılı Haziran Dönemi İller Arası Atama Kurası ile hastanemize ataması yapılan Uzman Tabipler önümüzdeki günlerde hastanede göreve başlayacak. Vatandaşlarımızın sağlık hizmetini en iyi şekilde alabilmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” diye konuştu.

“HASTANEMİZİ GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Bandırmalı vatandaşların sağlık problemleri nedeniyle ilçe dışına çıkmaması için çalışmalar yürüttüğünü aktaran Başkan Doğan, “En çok önem verdiğimiz ve üzerinde durduğumuz konu, hastaların sağlık sorunlarının tedavisi için ilçe dışına gitmek zorunda kalmadan Bandırma Devlet Hastanesi’nde ihtiyaçlarının karşılanması için çalışıyoruz. Bu yüzden hekim kadrosunu ve ekipmanları arttırarak hastanemizi güçlendirmeye devam edeceğiz. Uzman Tabiplerin göreve atanması Bandırma ve çevresinde memnuniyetle karşılanıyor. Görevi insanların sağlığına hizmet olan ve özveriyle yapmaya gayret eden sağlık çalışanlarına teşekkür ediyor, yeni ataması yapılan Uzman Tabiplerimize hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.