HALİL ÖZÜMÜT'E TEŞEKKÜR PLAKETİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

HALİL ÖZÜMÜT’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

Bu haber 26 Haziran 2020 - 16:13 'de eklendi ve 964 kez görüntülendi.

Türkiye Modern Pentatlon Federasyon Başkanı Veli Ozan Çakır’ın ihtiyaç sahibi genç sporculara verdiği desteklerden dolayı Bandırma Kızılay Şubesine teşekkür plaketi yolladı. Gönderilen teşekkür plaketini Kızılay İlçe Başkanı Halil Özümüt,  ilçe Spor Müdürü Hüseyin Elüstü , Federasyon Yetkilisi İzzettin Calışlar ve eski milli sporcu ve antrenör Mehmet Yıldırım’ın elinden aldı.

Kısa bir açıklamada bulunan İlçe Spor Müdürü Hüseyin Elüstü “Bandırma Gençlik ve Spor müdürlüğü ile Modern Pentatlon Federasyonu işbirliği içerisinde bir senedir çalışmaktayız. Federasyon temsilci İzzettin ÇALIŞIR ve Antrenörümüz Mehmet Yıldırım ile çalışmalarımız sürmektedir. Orta ve lise okullarından yaklaşık 100 sporcumuz bulunmaktadır. Bizlere her zaman destek olan Kızılay kurumuna ve Başkanımız Halil Özümüt’e verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Hedefimiz Modern Pentatlon branşına gönül veren ve yetenekli olan sporcularımızı Türk sporuna kazandırmaktır. Bizleri her zaman destekleyen Sayın Kaymakamımız Günhan Yazar’a huzurunuzda teşekkür ederim.” dedi.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel