GÜZEL HABER GELDİ AMA SİZ YİNE DE REHAVETE KAPILMAYIN! - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

GÜZEL HABER GELDİ AMA SİZ YİNE DE REHAVETE KAPILMAYIN!

Bu haber 07 Temmuz 2020 - 10:51 'de eklendi ve 6.234 kez görüntülendi.

Bandırma’da Covid19 ile verilen mücadele olumlu noktalara taşındı. Yetkililerin verdiği bilgilere göre Bandırma’da son 2 ayda Covid19 hastalığından dolayı hiç kimse vefat etmedi.

Covid19 ile mücadelede tüm ekiplerin çok iyi çalışmalara imza attıklarını belirten yetkililer, Pandemi sürecinin ilk haftalarında Bandırma’da 11 kişinin vefat ettiğini belirterek, sağlık çalışanlarının ve tüm bu süreç de mücadele içinde yer alan ekiplerin özverili çalışmaları sonucunda 2 aydan bu yana Bandırma’da Covid19’dan kaynaklanan vefat olmadığını belirttiler.

Bilindiği üzere geçtiğimiz haftalarda bir fabrikada tespit edilen Covid19 vakaları tespit edilmiş ve Bandırma’daki hasta sayısında artış meydana gelmişti. Bu vakalarda da iyi sonuçlar alındığını belirten yetkililer Bandırma’da şu an itibari ile hasta sayısının yirmilerin altına düşüldüğünü ve kısa zaman içinde Bandırma’da hasta kalmayacağını ifade ettiler.

Özel Huzurevinde karantinanın devam ettiğini söyleyen yetkililer “Şu an itibari ile 14 gün devam edecek karantinadaki Huzurevinde pozitif vakamız yok. Mardin’e gidip gelen bir çalışanda virüs tespit edilmişti. Ancak o çalışan Huzurevine girmeden pozitif olduğu anlaşılmıştı.” dediler. Cemal ATABEY

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.