GÜNDOĞAN: ÖNCELİĞİMİZ KAYBOLAN GÜVENİ SAĞLAMAK OLDU - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

GÜNDOĞAN: ÖNCELİĞİMİZ KAYBOLAN GÜVENİ SAĞLAMAK OLDU

Bu haber 22 Aralık 2021 - 9:31 'de eklendi ve 748 kez görüntülendi.

TOKİ Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gündoğan Haziran ayında göreve geldiklerinden bu güne kadar yönetimi, yönetim kurulu üyeleri ve site yöneticileri ile beraber şeffaf bir şekilde yönettiklerini belirterek, bu süreç yönetim ile TOKİ’de ikamet eden sakinlerimiz arasındaki güveni tahsis etme açısından çok olumlu geçti dedi.

ULAŞIM SIKINTIMIZ DEVAM EDİYOR

Öncelikle kat maliklerine ulaşarak sorunları ilk ağızdan öğrenerek site yöneticilerimiz ile birlikte sorunları çözmeye çalışıyoruz şeklinde açıklamasına devam eden TOKİ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gündoğan “Bu şeffaf çalışma şekli sorunları daha kolay çözmemize ve karşılıklı güvenin artmasını sağlıyor.

TOKİ olarak en büyük sıkıntılarımızdan biri belki de en acil çözüm bekleyeni ulaşım sorunumuz. TOKİ’de yaklaşık 4 Bin 500 kişi ikamet ediyor. Bunun yanı sıra yeni açılan bir okulumuz var. Öğrenci yurdumuzla beraber nüfusumuz giderek artıyor. Mahallemize tahsis edilen araç sayımız yetersiz. İnsanlar adeta balık istifi şeklinde araçlarda seyahat ediyor. Özellikle sabah ve akşam saatlerinde yoğunluk çok artıyor. Hastane ve Üniversiteye giden araçlar da yetersiz birçok mahalleden yolcu alındığı için TOKİ’den Hastaneye ve Üniversiteye gitmek 1 saati alıyor. Araç sayılarının arttırılmasını ve saatlerin kısaltılmasını talep ediyoruz.

Balkart uygulamasına geçilmesiyle TOKİ’de dolum istasyonunun eksikliğini yaşıyoruz. TOKİ’de en az iki noktaya Balkart Dolum istasyonu konulmasını istiyoruz. Bu noktalar Öğrenci Yurt ve İş merkezi olabilir. “

BANDIRMA BELEDİYESİ VE BÜYÜKŞEHİR BİZE YARDIMCI OLUYOR

Bandırma Belediyesi ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sorunlarımızın çözümü noktasında yardımcı oluyor diyen Başkan Gündoğan “Sizin aracılığınız ile iki belediyeye de teşekkür ediyorum. Yardım istediğimiz her noktada bize yardımcı oluyorlar.

6 ayda gördük ki, TOKİ’de büyük sorunlardan biri de Çatılar ile kanallar oluyor. Çözüm odaklı sorun yaşanan siteyle görüşerek sorunları çözüyoruz. Kanalların temizlenmesi konusunda belediyelerimizden yardım alıyoruz. Çatı, hidrofor ve kanal sorunları gün geçtikçe azalıyor.

Çocuk parklarımızda sıkıntılar var. Yenilenmesi konusundaki başvurularımıza Bandırma Belediyesi olumlu geri dönüş yaptı. 3 çocuk parkımızda yenileme çalışmaları başlıyor. TOKİ’de yaşayanların günlük spor yapabilmeleri için mahallemizde bir yürüyüş yolunu hayata geçireceğiz.

Bandırma Belediyesinden TOKİ’ye açık basketbol sahası yapılmasını talep ettik. Çalışmalara başladılar. Yol genişlemesi yapılıyor. Yıkılan eski ilkokulun yerini temizleyerek öğretmenlerimizin kullanabileceğiz otopark haline getirdik.” Dedi.

Göreve talip olurken ısrarla belirdiğimiz gibi tüm kararları site temsilcilerimiz, yönetim ve denetim kurulumuz ile beraber alıyoruz diyen TOKİ Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gündoğan, Bu şeffaf çalışma ile eskiden yaşanılan güven bunalımına da son vermiş olduk dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .