GÜNDOĞAN: AİDATLAR DÜZENLİ ÖDENMEDİĞİ İÇİN KESİNTİ OLDU

GÜNDOĞAN: AİDATLAR DÜZENLİ ÖDENMEDİĞİ İÇİN KESİNTİ OLDU

ABONE OL
23 Ağustos 2023 10:22
GÜNDOĞAN: AİDATLAR DÜZENLİ ÖDENMEDİĞİ İÇİN KESİNTİ OLDU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TOKİ Konutlarında doğalgaz tüketim bedellerinin ödenmediği konusunda basında çıkan haberler dolayısıyla geçmiş dönem TOKİ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gündoğan açıklamalarda bulundu.

TOKİ Konutları yönetim kurulunda göreve başladığımızda yönetim ve denetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla TOKİ halkını savunmaya ve hizmet etmeye başladık diyen Mehmet Gündoğan “ Sağlık sebeplerimden dolayı 25 Haziran 2023 tarihinde görevi yeni arkadaşlara bıraktım. Fakat konulardan ne kadar uzak kalmaya çalışsam da son günlerde Kayacık TOKİ Konutlarında bazı bloklarda gaz kesintisiyle ilgili ilişkilendirilmeye çalışılmam şahsımı ziyadesiyle derinden üzmüştür.

830 haneli Kayacık TOKİ Konutlarında bazı bloklarda ki vatandaşlar hiç bir şekilde ne aidat nede yakıt ödemesi yapmamaktadırlar. Bu da yönetimi maddi acıdan oldukça sıkıntıya sokmaktadır. Mart ayında gelen doğalgaz faturası 550 bin TL yatan toplam aidat ve yakıt 340 bin TL’dir. Ben bu konuyu yaptığımız Temsilciler Kurulunda çok kez dile getirdim. Herkes ben komşumla kötü olmam diyerek topu taca attı. TOKİ Konutlarında doğalgaz ve aidat parası ödememeyi alışkanlık haline getiren blok sakinlerinin yüzünden iş buralara kadar gelmiştir. Vatandaş ben borcum yok, ben ödedim diyor. Oysa o vatandaş Kasım, Aralık, Ocak ve Şubat ayları olmak üzere 4 ay aidatını ödememiştir.

Ben ve yönetimdeki arkadaşlarım 2 yıl çok zorlansak da buraya kadar idare ettik. Temsilciler Kurulu toplantısında kimse benim şahsımla ilgili kötü kelimeler kullanarak ithamda bulunamaz. Bulunanlarla ilgili avukatım kanalıyla yargı yoluna başvuracağım. ” Dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.