GÜMAMED 10 OCAK BİRLİK BERABERLİK VE DAYANIŞMA KAHVALTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

GÜMAMED 10 OCAK BİRLİK BERABERLİK VE DAYANIŞMA KAHVALTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Bu haber 12 Ocak 2022 - 12:59 'de eklendi ve 381 kez görüntülendi.

Güney Marmara Medya Çalışanları Derneği 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Birlik Beraberlik ve Dayanışma Kahvaltısı gerçekleştirdi.
Grand Serenay Otelde gerçekleşen kahvaltı organizasyonuna Bandırma İlçe Kaymakamı Engin Aksakal, Cumhuriyet Başsavcısı Cüneyt Demirdaş, Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Bandırma Emniyet Müdürü Soner Duran, Bandırma İlçe Jandarma Komutanı Kd. Bnb. Mahir Mavi, dernek yönetim ve üyeleri katıldı.
Dernek Başkanı Ali Osman Ata’nın kısa selamlama konuşmasının ardından Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun yaptığı konuşmada Bandırma’yı birlikte yönetme felsefesi ile ile çıktıkları yolda 2,5 yılı geride bıraktıklarını ve bu süreçte kentteki gazeteciler ve basın çalışanları ile iyi diyaloglar çerçevesinde fikirlerinden daima yararlandıklarını ifade etti.
Başkan Tosun’un ardından konuşan Bandırma İlçe Kaymakamı Engin Aksakal ise, gazeteciliğin zor şartlar altında yapılan bir kamu görevi olduğunu ifade ederek tüm basın çalışanlarına işlerinde kolaylıklar diledi.
Güney Marmara Medya Çalışanları Derneği 2. Başkanı Tufan Dalgıç ise yaptığı kısa konuşmada, gazetecilerin ve gazete sahiplerinin yaşadığı sorunlardan, içinde bulundukları maddi manevi zorluklardan bahsederek, Belediye Başkanı Av Tolga Tosun’dan Belediye otoparklarının basın araçlarına ücretsiz ya da indirimli olmasını, Belediye Meclis Kararlarının gazetelerde ilan mahiyetinde yayınlanmasını istedi.
Konuşmaların ardından program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .