GRAND ASYA OTEL SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ OLMAYI SÜRDÜRÜYOR - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

GRAND ASYA OTEL SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ OLMAYI SÜRDÜRÜYOR

Bu haber 26 Nisan 2022 - 18:17 'de eklendi ve 619 kez görüntülendi.

Güzellik Merkezi’nden, Diyetisyene, Alternatif Sağlık Bölümlerinden, saç ekimi ünitesine kadar bir çok yenilik Grand Asya Bandırma’da çok yakında hizmete girecek. Dijital Altyapıya sahip “City Asya” ise 1 Haziran tarihinde hizmete başlayacak.

Grand Asya Otelleri Genel Müdürü Ömer Kurubaş, Şehir Gazetesine yaptığı açıklamalarda bölgede turizmin kalkınması ve sürdürebilir hale gelmesi için en önemli husus nitelikli ve birçok ihtiyaca cevap verebilecek tesislerin olması ve bu nitelikli tesis sayısının da taşıma kapasitesiyle uyumlu olması doğru orantılıdır dedi. Bölgemizin Türkiye’nin ilk turizm destinasyonlarından biri olduğunu söyleyen Ömer Kurubaş “Bu durum 1970’lere göre avantaj iken günümüzde ise dezavantaja dönüştü. Zira bölgedeki tesisler o zamanın ihtiyaçları doğrultusunda yapılmıştı. Şimdi günün ihtiyaçlarına cevap veremiyorlar. Bölgemizdeki turizmi canlandırma adına nitelikli turizm arazilerinin oluşturulması ve bu arazilerin yatırımlarının şerhinin ise nitelikli 4 ve 5 yıldızlı yatırımı olarak belirlenmesi gerekmektedir.”
Yeni projeler yolda
Tüm bu bilgiler ışığında Grand Asya Oteller Grubu olarak hareket ettiklerini belirten Genel Müdür Ömer Kurubaş “Grand Asya Oteller grubu olarak bölgedeki turizm hareketliliğini arttırmak için birçok yeni proje hazırladık. Geçen sene başlattığımız yaz paketi uygulaması bu sene de devam edecek. Anlaşmalı beachler de ücretsiz ulaşım ve yarım pansiyon olarak otel müşterilerimizin yararlanmasını sağlayacağız.
*Otelimizin SPA bölümünü büyüteceğiz. Burada bir diyetisyen görev yapacak. Bu bölümden otel müşterilerimizin yanı sıra vatandaşlarda yararlanabilecek.
*Yeni bir proje olarak Grand Asya Oteli içinde bir Güzellik Merkezi açma hazırlığımız var. Güzellik uzmanlarının görev yapacağı bu Güzellik Merkezini yine tüm vatandaşlarımız kullanabilecek.
*Alternatif bir sağlık hizmetleri bölümü oluşturacağız. Bu bölümde vatandaşlarımıza yönelik olarak ozon tedavisi, fizyoterapi, hacamat uygulaması ve sülük tedavileri yapılabilecek.
*Ülkemizde yeni bir turizm trendlerinden biri de sağlık turizmi olarak öne çıkıyor. Bu konuda da geri kalmak istemiyoruz. 24 saat bir çocuk doktorunun hizmet vereceği sağlık ünitesini hayata geçirme çalışmalarımız devam ediyor. Bu sağlık ünitesinde kardiyoloji, plastik cerrahi ve saç ekim ünitesi bulunacak. Bu hazırlıkları Grand Asya Klinik adı altında sürdürüyoruz.
*Grand Asya oteli için uluslar arası bisiklet dostu sertifikası aldık. Türkiye’de bu sertifikaya sahip 15 otel bulunuyor. Bisikletçilerin konaklayabileceği bir otel konumuna geldik. Bu sporu yapanlar Bisiklet Dostu Sertifikası olan otellerde konaklıyorlar.
Tüm bu proje çalışmalarımızdaki temel amaç Bandırma ve şirket markasını daha bilinir hale getirmektir.”
City Asya 1 Haziran’da hizmete giriyor
City Asya Otelinin yapımında artık sona gelindiğini belirten Grand Asya Otelleri Genel Müdürü Ömer Kurubaş “Bandırma’ya konaklama konusunda alternatif yaratacak olan City Asya Oteli 1 Haziran’da hizmete almayı hedefliyoruz. 35 odalı otel 70 yatak kapasiteli olacak. Yeni teknolojilerin kullanıldığı City Asya Oteli tamamen dijital bir alt yapıya ve çevreye duyarlı bir yapıya sahip olacak. City Asya Otel bandırma’da konaklama konusunda çok ciddi bir alternatif yaratacağını şimdiden söyleyebiliriz. “ Dedi.
Cemal Vural ATABEY

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .