GÖNENLİLER TARIK MENGÜÇ İLE COŞTU - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

GÖNENLİLER TARIK MENGÜÇ İLE COŞTU

Bu haber 30 Mayıs 2022 - 17:53 'de eklendi ve 2.444 kez görüntülendi.

Gönen Belediyesi tarafından Roman Şenliği etkinliği düzenlendi. Etkinlik kapsamında Chp İzmir Roman Milletvekili Özcan Purcu, Chp Genel Başkan Yrd. Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın ve Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, Chp İlçe Teşkilatı ve Belediye Meclis üyelerininde katılımları ile Reşadiye ve Sarıköy Mahallelerinde yaşayan roman vatandaşları ziyaret ettiler.

Chp İzmir Roman Milletvekili Özcan Purcu, Chp Genel Başkan Yrd. Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın ve Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, Reşadiye Mahallesinde süpürge yapan bir vatandaşa kolaylıklar dileyerek iğneyi eline alan başkanlar süpürge hazırladılar. Roman vatandaşların ve esnaf ziyaretlerinin akabinde akşam Yıldız Meydanında Roman sanatçı Tarık Mengüç sahne alarak roman vatandaşları ve alanı dolduran Gönenlileri doyasıya eğlendirdi. Chp İzmir Roman Milletvekili Özcan Purcu, Chp Genel Başkan Yrd. Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın Konser alanına gelen vatandaşlar ile selamlaşarak bir süre sohbet ettiler. Chp İzmir Roman Milletvekili Özcan Purcu, Chp Genel Başkan Yrd. Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın ve Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, Sanatçı Tarık Mengüç’e Gönen iğne oyası tablosu ile çiçek takdim ettiler. Chp İzmir Roman Milletvekili Özcan Purcu, Chp Genel Başkan Yrd. Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın ve Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz,  Sahneye çıkarak alanı dolduran kalabalığın eğlenceine ortak olarak sanatçı Tarık Mengüç ile birlikte oyun havalarına eşlik ettiler.

Etkinlikte konuşan Belediye Başkanı İbrahim Palaz, “Roman vatandaşlarımızla bugün bir aradaydık onların her ihtiyaçlarında her zaman yanlarında olduklarımızı tekrar kendilerine ilettik bu vesileyle düzenlediğimiz bu etkinliği gelerek alanı doldurduğunuz için çok  teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Palaz, Roman Şenliği etkinliğini gelecek sene festival havasında daha büyük bir organizasyon ile gerçekleştireceklerinin müjdesini alanı dolduran roman hemşehrilerine verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .