GÖNEN'DE YÜZME KURSU BİRİNCİ ETABI SONA ERDİ - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

GÖNEN’DE YÜZME KURSU BİRİNCİ ETABI SONA ERDİ

Bu haber 01 Ağustos 2022 - 17:13 'de eklendi ve 287 kez görüntülendi.
Gönen Belediyesi tarafından her yıl yaz spor okulları kapsamında düzenlenen “1. Etap Yüzme Kursu ” sona erdi.
Belediye Başkanımız İbrahim Palaz, Chp İlçe Başkanı Ünsal Acar, Gönen Kent Konseyi Başkanımız Doğan Ceylan, Gönen Belediye Meclis Üyesi Hayri Özcan Erkal, Gönen Belediyespor Başkanı Kaan Aktay, Genel Kaptan Taner Şenoğlu ve Teknik Direktör Özgür Doğramacı verirken öğrencilerin aileleri de törene katılarak çocuklarını sertifika töreninde yalnız bırakmadılar.
Belediye Başkanımız İbrahim Palaz, tören esnasında yaptığı konuşmasında “Öğrenci velilerine bu tarz spor etkinliklerine çocuklarını gönderdikleri için ayrıca teşekkür ediyorum. Gönenimizde sosyal etkinlikleri arttırmamız lazım sizler isteyeceksiniz bizde elimizden geleni yapıp yeni kurslarla çocuklarımızın eğitimi için seferber olacağız, sizlerden gelen istek ve talepleri karşılayacağız bu yıl yoğun talep karşısında 2. dönem yüzme kursunu da açıyoruz” dedi.
Kursa katılan çocuklarımız sertifika töreni öncesinde çeşitli oyunlar ile doyasıya eğlendiler. Yoğun bir taleple başlayan yüzme kursu bu yıl iki etaptan oluşuyor. Katılan 120 öğrencinin 4 hafta boyunca dolu dizgin eğlenip güzel arkadaşlıklar dostluklar kurdukları tören esnasında gözlerden kaçmadı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .